Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Festyn Jordanowski. Atrakcje. Konkurs na deser osiedlowy!

› Aktualności 11 miesięcy temu    16.05.2017
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Turnieje, zabawy, konkursy, kabarety, koncert, pojedynek prałat-burmistrz - to tylko niektóre atrakcje Festynu Jordanowskiego, który odbędzie się w niedzielę 28 maja.

Początek imprezy zaplanowano na godz. 14.00. Gdzie? W Ogródku Jordanowskim. Zacznie się od symultany szachowej. Potem: turniej darta, gry i zabawy ze Spomaszem, piłkarskie zmagania z Akademią Reissa i Klubem Stal Pleszew i wiele atrakcji dla dzieci (szczegóły na plakacie poniżej). Wystąpi Kabaret "Jeźdźcy Niesfornego Zetora" i Gwidon Waliszewski z ZSPP CKU w Marszewie. Około godz. 18.00 zaplanowano tradycyjny pojedynek prałat-burmistrz. Nie zabraknie muzyki: wystąpią dzieci i młodzież oraz zespół Trzy Korony. W czasie festynu będzie można kupić losy. Trzy nagrody główne w loterii to rowery. Będzie można także przyjść ze swoim jednośladem. Znakować je będzie policjantka Agnieszka Wosicka. Współorganizatorem festynu jest Akcja Katolicka. 

I nowość! Organizatorzy Festynu Rodzinnego w Ogrodzie Jordanowskim zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie pt. "Najsmaczniejszy deser Osiedlowy''.

R E K L A M A

Aby wziąć w nim udział należy:

- dokonać zgłoszenia uczestnika konkursu na e-maila: bapi20@o2.pl lub pod nr tel. 880-383/005 do pani Elżbiety Kwiecińskiej do czwartku 25 maja,

- wykonać deser, który będzie zawierał element związany z Osiedlem nr 5 (np. logo, nr osiedla lub inny element związany z nim),

- podpisać i dostarczyć wykonany deser do Domu Parafialnego w niedzielę 28 maja w godz. 14.00 - 14.30.

Rozwiązanie konkursu nastąpi podczas festynu ok. godz. 15.45. Na wszystkich uczestników konkursu czekają dyplomy, natomiast na wyróżnionych nagrody.

R E K L A M Azjem-sobie
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ tak tylko
11 miesięcy temu ocena: 100%  2
Kto to będzie próbował? Odnoszę wrażenie, że nagrodą dla jedzacych może ( nie daj Boże) być pobyt w luksusowym odosobnieniu - żółtaczka nie spi! Pomyślcie o tym!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ r...
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
ale slabo.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A