Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus

Filipowi Gradowi zabrakło 0,13s

› Sport i rekreacja› Lekkoatletyka 3 miesiące temu    5.07.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Filip Grad z trenerem Bernardem WoźniakiemFilip Grad z trenerem Bernardem Woźniakiem

Filip Grad był jedynym reprezentantem LKS-u OSiR Pleszew w Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce, przeprowadzonych w dniach 3-5 lipca w Raciborzu. I spisał się bardzo dobrze.

Podopieczny trenera Bernarda Woźniaka wystartował na dystansie 800 metrów. Wynikiem 1:54,67 pobił rekord życiowy, zajął w swojej serii piąte miejsce, a w skali całej konkurencji – dziesiąte. Do wejścia do ośmioosobowego finału zabrakło mu zaledwie 0,13s! Uczeń I LO w Pleszewie wywalczył w Systemie Sportu Młodzieżowego 4 punkty. Kolejną szansę na punktowe zdobycze przyniesie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich. W konkurencjach lekkoatletycznych wezmą udział dwie reprezentantki LKS-u OSiR Pleszew - Zuzanna Szczepaniak i Nikola Błaszczyk.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!