Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Firmy szukają specjalistów. Kto na pewno może liczyć na pracę?

› Aktualności 9 miesięcy temu    2.08.2017
Redakcja
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.pl

Pleszew. Powiat pleszewski. Wiemy, jakich fachowców niezmiennie poszukują pracodawcy na pleszewskim rynku pracy. 

 

- O dobrych fachowców, z konkretnym zawodem, nie jest dziś tak łatwo na rynku pracy - przyznaje Leszek Bierła, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pleszewie. - Ci najlepsi już po prostu pracują. Brakuje natomiast nowych osób w konkretnych specjalnościach - dodaje.

R E K L A M A

Prezes fabryki Spomasz w Pleszewie, który jest także szefem rady rynku pracy w naszym powiecie zaznacza z kolei, że dziś problemem jest nie tyle sam brak fachowców, ale generalnie rąk do pracy.

Sprawdziliśmy, jacy fachowcy są dziś najczęściej poszukiwani przez pracodawców. Kto może zostać zatrudniony niemal od ręki? Czy osoby bez żadnych kwalifikacji też mogą liczyć na zatrudnienie?

PRZECZYTASZ O TYM W NAJNOWSZYM PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA"

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Michał
9 miesięcy temu ocena: 100%  3
cytat "nie brakuje fachowców tylko rąk do pracy " mówi sam za siebie. W wolnym tłumaczeniu " szukam pracownika za najniższą krajową a jak będziesz tyrał do dostaniesz 300 zł więcej"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pracujacy
9 miesięcy temu ocena: 100%  2
Wielkie firmy, wielkie słowa.......tylko wypłata byle jaka. Ceny jak na zachodzie a zarobki za miesiąc pracy jak Niemiec za 4 dni. Do tego pleszewska B-A-N-D-A jeden drugiemu pracowników nie podbiera bo wszyscy sie klepią i do tego płacić też nie chcą tylko stękają na łamach gazety WSTYD
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jack
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
Jeżeli chodzi o zarobki, to obawiam się, że pomimo tego iż brakuje pracowników,to nie będą rosły z takiej przyczyny polskie firmy swoją przewagę opierają właśnie na niskich kosztach pracy. Przykładem może być pewna firma w Pleszewie, która pomimo tego że będzie zwiększała produkcje, to chce zrobić to w taki sposób aby możliwie jak najmniej zwiększyć zatrudnienie (czyt. automatyzacja, ).Pozostaje jedynie nadzieja, że ten nienormalny system finansowy kiedyś padnie,a paść raczej będzie musiał pod naporem długu i będą jeszcze w Polsce normalne czasy.;)
R E K L A M A