Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Gmina Czermin. Uwaga na zamknięte drogi!

› Aktualności 8 miesięcy temu    12.09.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Gmina Czermin. Dwie drogi: na odcinkach Skrzypnia - Mamoty oraz Czermin - Mamoty zostaną zamknięte. Wszystko z powodu remontu.

 

Jak informują władze gminy rozpoczęcie robót na wspomnianych trasach planowane jest dziś (wtorek), a wszystko zakończyć ma się w środę (do godz. 24.00).

R E K L A M A

Jak się dowiedzieliśmy, dziś (wtorek, 12 września) ruch na dwóch drogach będzie utrudniony, ponieważ będzie położona połówkowo masa wiążąca. 

W środę (13 września) będzie obowiązywał już jednak całkowity zakaz wjazdu i wyjazdu na drogach Skrzypnia - Mamoty i Czermin - Mamoty

CZYTAJ TAKŻE: DO TEJ MAŁEJ WSI TRAFIĄ NIEMAL DWA MILIONY ZŁOTYCH!

W powyższym terminie prosimy o pozostawienie pojazdów poza terenem swoich posesji i dróg gminnych nr 625059P oraz 625026P, gdyż wjazd i wyjazd przez drogę będzie niemożliwy - czytamy w komunikacie urzędu gminy.

 

Telefon kontaktowy do Urzędu Gminy Czermin: 62 74 16 031

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A