Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Gmina Gołuchów. Wszystko dla dzieci [ZDJĘCIA]

› Aktualności 3 miesiące temu    10.06.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

W amfiteatrze nad gołuchowskim zalewem zorganizowano Gminny Dzień Dziecka.

Była to doskonała okazja do prezentacji działań różnych środowisk artystycznych. W programie można było obejrzeć występy: Zespołu Pieśni i Tańca TURSKO, Zespołu Pieśni i Tańca ŻYCHLINIOKI, adeptów sztuki tanecznej regularnie ćwiczących w Studiu Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej oraz uczestników indywidualnych (Agaty Walczak, Michała Zdunka, Julii Graczyk, Julity Bielak, Gabrieli Matuszczak). Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kucharkach zaprezentowały "Bajkę o Unii Europejskiej" i taniec z flagami. Występ ten wpisywał się w świętowanie jubileuszu 15-lecia Polski we Wspólnocie. Ponadto, ciekawym doświadczeniem artystycznym był występ zespołu ludowego „Heimatdiele Petersfehn” z partnerskiej gminy Bad Zwischenahn. Były też animacje dla dzieci.

Organizatorami wydarzenia byli: Samorząd Gminy Gołuchów, Biblioteka Publiczna Gminy Gołuchów, Gołuchowskie Centrum Kultury „ZAMEK” oraz Gołuchowski Ośrodek Turystyki i Sportu.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!