Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Gołuchów. Będzie dwóch kandydatów na wójta

› Aktualności 8 miesięcy temu    30.08.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 79 ocen 0 / 0%
A A A
Marcin Ferenc, kandydat Marcin Ferenc, kandydat "Niezależnych" na wójta gminy Gołuchów

Wszystko wskazuje na to, że dwóch facetów powalczy o fotel wójta Gołuchowa. W szranki staną - Marek Zdunek – dotychczasowy gospodarz z 28-letnim stażem w samorządzie - o czym już informowaliśmy oraz Marcin Ferenc, który przez ostatnie 12 lat był szefem opieki społecznej w Gołuchowie.

R E K L A M A

Marcin Ferenc ddszedł z pracy kilka miesięcy temu do Kalisza, też do ośrodka opieki. Teraz z ramienia komitetu „Niezależni dla Gminy Gołuchów” – spróbuje sięgnąć po najwyższy urząd na Ziemi Gołuchowskiej. - Moja formuła współpracy z obecnym wójtem wyczerpała się, kiedy odszedłem z pracy w GOPS, wiele lat temu nazwałbym Zdunka mężem stanu – dzisiaj nie użyłbym tego porównania. Dziś wiem, że dzięki Niezależnym i mojej osobie może być inaczej w tej gminie. To, że mamy dwie piękne hale, zrobione nowe drogi, place zabaw to jedno, ale powinniśmy jeszcze widzieć tu szczęśliwych, uśmiechniętych ludzi, a nie smutne, zmęczone twarze - mówi. Ferenc przekonuje, że Niezależni dla Gminy Gołuchów są grupą, która może zaoferować wiele nowego. - Wierzymy w zmianę, wszyscy mamy nadzieje, byłoby idealnie. Wielu, nawet bardzo wielu mieszkańców nie tylko namawiało mnie na start na urząd wójta, ale życzyli mi też stworzenia czegoś nowego, na co mają realny wpływ, ponieważ są zmęczeni partyjnością - dodaje kandydat na wójta.

„Niezależni” wystawią też 8 kandydatów do rady gminy.

Cału wywiad przeczytacie w najnowszym wydaniu "Życia Pleszewa"

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (79)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ aaa
7 miesięcy temu 79
dajcie kolejnych bo obecni kandydacji do bani
~ Matka
7 miesięcy temu ocena: 100%  78
Niestety muszę stwierdzić , ze mój post został usunięty po kilkunastu dniach.
~ do Głosujący (ja też będę głosować)
8 miesięcy temu ocena: 87%  77
Ty możesz sobie głosowa nawet na św. Mikołaja jeżeli zechce startować (hehehe pewnie nie), a ja w tych wyborach widzę tylko jednego godnego kandydata na urząd wójta i jest nim Marcin Ferenc, dlatego życzę mu powodzenia. Będę głosować na Ferenca i Niezależnych, trzymam za Was kciuki.
~ Rozsądny
8 miesięcy temu ocena: 21%  76
Nazwa komitetu niezależni i hasło czas na zmiany jakie to płytkie na jakie zmiany, na gorsze? Nie sprawdził się jako kierownik opieki a chce być wójtem. Do tego Czesiu, który własną piekarnie doprowadził do bankrutctwa.Radzę żeby przemyśleć głosowanie, bo właścicwie to jest jeden kandydat który od 30 lat zna się na swojej robocie. Ja zagłosuje na zmiany które dzieją się u nas od 30 lat i z których jestem zadowolony czyli na Zdunka.
~ do rozsądny
8 miesięcy temu ocena: 80%  75
Polecam czytanie ze zrozumieniem. Ja nie widzę hasła Niezależnych "czas na zmiany". Hasło jest inne. Każdy musi zdecydować czy chce nowe porządki czy stary bałagan. Skoro ty jesteś zwolennikiem tego drugiego wariantu, twoja sprawa - innych to obchodzi jak zeszłoroczny śnieg.
R E K L A M A
~ refleksja
8 miesięcy temu ocena: 90%  74
Czy ten komentarz jest napisany pod dyktando obecnego wójta?
~ refleksja
8 miesięcy temu ocena: 97%  73
Czy ten komentarz jest napisany pod dyktando obecnego wójta?
~ do Rozsądny
8 miesięcy temu ocena: 86%  72
Widzę, że jesteś ślepy i głuchy. Zdunek i psl już się wypalił i nie wnosi niczego nowego. Dzisiaj należy stawiac na młodych i ambitnych ludzi, a do takich zalicza się Ferenc.
~ Głosujący
8 miesięcy temu ocena: 20%  71
Ludzie trzeba głosować na wójta i modlic sie żeby za 5 lat znalazł się jakiś rozsądny kandydat. Czesia wszyscy znają, niejasne okoliczności odejścia Marcinka z opieki też go dyskwalifikują. Dla mnie nie ma wyboru. Zagłosuje tak jak zawsze na Pana Marka.
~ do głosujący
8 miesięcy temu ocena: 94%  70
My modlimy się już teraz o powodzenie w tegorocznych wyborach dla Pana Marcina.
~ Viking
8 miesięcy temu ocena: 12%  69
O tak jak wygrasz, wszyscy w Goluchowie beda chodzic usmiechnieci. No chyba ze wszyscy beda palic Marihuane . Ludzie skonczcie z idiotyzmami w tym kraju
~ Marek
8 miesięcy temu ocena: 91%  68
Jesteś najlepszym kandydatem, hejty to potwierdzają. Wygrasz z Niezależnymi te wybory. Kibicujemy!
~ "_)
8 miesięcy temu ocena: 100%  67
Szanowni Państwo, czy warto pisać jedni na drugich takie paszkwile. Po co to komu i do czego to prowadzi. Czy nie lepiej byłoby gdyby oceniać fachowość kandydatów. Naprawdę ale nie staczajmy się aż tak nisko. Każdy ma zwolenników i przeciwników, ale bez przesady. Trzeba zachować trochę kultury. Myślę że sami kandydaci wzajemnie nie życzą sobie takiej pseudo kampanii. Pozdrawiam
~ Wolny
8 miesięcy temu ocena: 81%  66
Ja jestem ciekawy czy wójt bierze udział w budowaniu restauracji na plebani
~ Japycz
8 miesięcy temu ocena: 14%  65
Wójt kupę lat rządził Gminá, zna wszystko od podszewki, z tego co czytam to co niektórym lekko się nudzi i bzdury piszą...wrócicie do tego co było w latach90 tych...jakie były drogi, kto miał gax, kanalizacji? Zapomnij..do dobrego wsz.sxybko się przyzwyczaja...asfalciki to nawet w pipidowkavg nad Prosną są poprowadzone...opanujcie się troche, zobsczczcie co się działo w innych gminach...jedna bryndxa była...Panie Marku, to , że MF nie został wcześniej z Gopsu skasowany to szkoda bo to była Masakra ale mnóstwo ludzi jest świadomych Pana ogromu wlozonej pracy w Gminę... MF niezależny od kogo?zależny natomiast...wiadomo od czego..... Marek Zdunek Wójtem!
~ Kuchary
8 miesięcy temu ocena: 18%  64
Racja nasza gmina uchodzi za wzór wokoło firmy uciekają od innych i przychodzą do nas. Wiem, że jak to przed wyborami kontrkandydaci chcą obrzucać wójta gównem ale z faktami się nie 'dyskutuje. Ta gmina jest dobrze zarządzana.
~ Żenada
8 miesięcy temu ocena: 100%  63
Piszesz człowieku pod różnymi nickami bo piszesz tylko o jednym. Chyba masz problem sam ze sobą.Odpuść sobie bo szkoda twojego czasu. Racja -specjalistów jest mnóstwo skorzystaj to nie boli.
~ J.W.
8 miesięcy temu ocena: 95%  62
Za Ferenca GOPS w Gołuchowie był najlepiej działającą instytucją w tej gminie. Wiem bo doświadczyłam. A drogi, kanalizacja i inne rzeczy, których nikt nikomu nie umniejsza powstały dzięki pracownikom, a nie wójtowi. Taka jest prawda. Czas jednak nie stoi w miejscu i pora na zmiany. Ludzi niezadowolonych z urzędu wójta jest coraz więcej i wreszcie nie boją się o ty mówic.
~ Aga
8 miesięcy temu ocena: 96%  61
Teraz jak jest konkurencja silna to widać że słoma z kapci wychodzi. Nieeee!!!Dosyć już. Czas na zmiany!!!!!!!
~ wyborcze szaleństwo
8 miesięcy temu ocena: 98%  60
O kurczę, skoro tę władzę stać na tak brudną kampanię to znaczy, że przestaje czuć grunt pod nogami. Panie wójcie w moim przekonaniu jest pan intrygantom na miarę Kaczyńskiego, nie politykiem. Za chwilę w Gołuchowie będzie afera podsłuchowa albo jeszcze jakaś wywodząca się z chorej wyobraźni, gratuluję pomysłów. Żenada i brak kultury.
~ równowaga
8 miesięcy temu ocena: 100%  59
Błędem było, że przez tyle lat w tym zaścianku nie było znaczącej opozycji. Teraz, gdy zagrożenie staje się coraz bardziej realne przyszedł czas na paszkwile. To znaczy, że pora na zmianę władzy, ja będę głosować na młodych niezależnych i życzę im powodzenia.
~ Zocha
8 miesięcy temu ocena: 99%  58
Czas na zmiany
~ Jasiek
8 miesięcy temu ocena: 98%  57
Marcinek, peeselowcy Ciebie nie zniszczą, jesteśmy i będziemy
~ Dobrze Zorientowany
8 miesięcy temu ocena: 98%  56
Chyba ktoś tu ma problemy z podstawową matematyką. Wszyscy pracownicy urzędu wiedzą, że MF złożył wypowiedzenie w lutym, a kontrola była w marcu. Kontroli i to ze strony innych organów powinien obawiać się ktoś inny.
~ Prawda nas wyzwoli
8 miesięcy temu ocena: 4%  55
Nieważne kiedy było wypowiedzenie a kiedy kontrola. Ważne aby Marcinek odpowiedział na jedno podstawowe pytanie czy jest uczciwy czy nie? Zwolnienie z pracy nie zwalnia z odpoweidzialności za swoje czyny.
~ ~ Do do dobrze Zorientowany
8 miesięcy temu ocena: 0%  54
Chyba mnie z kimś mylisz
~ Do do dobrze Zorientowany
8 miesięcy temu ocena: 99%  53
Chyba się tu komuś pomyliły rolę. Skoro chcesz decydować o tym co publikują Niezależni, to zgłoś się do nich, może wezmą cię na człowieka od spraw medialnych. Dziwie się, że że pracujesz w administracji publicznej i nie znasz pojęcia RODO? Sprawdź sobie dokumenty w sekretariacie, przecież masz do nich dostęp. P.S. Pycha kroczy przed upadkiem...
~ do ~ Dobrze Zorientowany
8 miesięcy temu ocena: 4%  52
Mi osobiście ktoś potwierdził wersje Gołuchowianina1. Ale może wobec tego, ze są sprzeczne informacje niech Niezależni opublikują na swojej stronie fb dokument potwierdzający wypowiedzenie umowy o pracę przez MF to wtedy będziemy znać datę.
~ Rozsądny
8 miesięcy temu ocena: 10%  51
Do Gołuchowianin 1. Naprawdę rzucił 3 dnia kontroli wypowiedzeniem ? Przyjechała kontrola i ludzie przestali się uśmiechać :) To co zostanie Wójtem i ucieknie bo przyjechała kontrola :)
~ do rozsądny
8 miesięcy temu ocena: 100%  50
psl nie ustaje w dyskredytowaniu przeciwników, wystarczy sprawdzić kiedy była kontrola, a kiedy było wymówienie, wtedy skurczybyki przestaną kłamac na zamówienie jednego pana, który przyrósł do stołka, wszystko jest jawne
~ Tutejszy
8 miesięcy temu ocena: 100%  49
Niezależni po wyborach skontrolują resztę ;) szyfry i spiski wyjdą
~ Karp
8 miesięcy temu ocena: 8%  48
Poprosimy o wyniki kontroli w Goluchowdkiego gopsie...koniec, kropka!
~ Gołuchowianin 1
8 miesięcy temu ocena: 14%  47
Warto się zastanowić dlaczego osoba „uczciwa” w trzecim dniu kontroli w Ośrodku Pomocy Społecznej rzuca wypowiedzeniem... Strach przed czymś??? Wszyscy tak ładnie i po cichu go pożegnali... w gazecie same pozytywy... a cholera wie co się tam działo... mam nadzieje że przed wyborami to wszystko wyjdzie i niektórym otworzą się oczy!!!!
~ do Gołuchowianin
8 miesięcy temu ocena: 100%  46
Takie pierdoły rozpowiada pan Z...? to powinien to odszczekać
~ Do ~ Dociekliwy
8 miesięcy temu ocena: 6%  45
A czy obywatele nie mogą znać całej prawdy o kandydatach.? Społeczeństwo jest w większości niezależne i chce znać prawdę. Także o Panu Marcinie. Dla mnie osobiście fakt, iż ktoś rzuca pracę w w trzecim dniu kontroli w Ośrodku Pomocy Społecznej, gdzie jest szefem jest informacją negatywnie świadczącą o kandydacie
~ Dociekliwy
8 miesięcy temu ocena: 94%  44
A ja mam nadzieję, że przed wyborami wyjdą sprawy naruszania prawa przez inne bardzo wysoko postawione osoby, które próbują ukrywać pewne sprawy przed obywatelami bagatelizując ich pisma. Sprawy już są w toku w odpowiednich instytucjach. Bardzo łatwo jest wyciągać rzekome zadry z oczu innych osób, nie widząc belek we własnych oczach.
~ Baba Jaga
8 miesięcy temu ocena: 91%  43
Ja też jestem za panem Marcinem(nowa miotła przyda sie w naszej gminie) Może wreszcie zrobi ktoś porządek w szkole w gołuchowie bo tam to chyba wszyscy robią po znajomości zasrana szajka
~ Anzelm
8 miesięcy temu ocena: 8%  42
Bo pan Marcin rodziny nie ma....:))))
~ Gość na trzy litery
8 miesięcy temu ocena: 94%  41
Brawo Marcin!!! Czas wielki na zmiany w naszej gminie. Wszyscy młodzi ludzie ręce na pokład. Stop układom. Dość ludzi którzy są tylko marionetkami Pan Marka Z. Zero dla gminy tylko własnego koryta.Masz nasze poparcie.
~ do Rozsądny
8 miesięcy temu ocena: 100%  40
Zupełnie nie rozumiem co złego jest w uśmiechaniu się? Wręcz każdy polityk powinien mieć w swoim programie taki punkt, bo uśmiech jest widocznym znakiem (ewaluacja), że społeczeństwo (wyborcy) są szczęśliwi.
~ do rozsądny
8 miesięcy temu ocena: 87%  39
ja też potrafię czytać ze zrozumieniem i czytałem również program NIEZALEŻNYCH ogłoszony w 10 punktach, radzę sobie poczytać i wtedy wygłaszać opinie, czytanie nie boli, chyba, że ktoś ma z tym problemy
~ Do Rozsądny
8 miesięcy temu ocena: 89%  38
Polecam wykształcenie umiejętności czytania ze zrozumieniem. Ja widziałem i czytałem 10 postulatów programowych. Trudno ich nie zauważyć, bo są jedynymi przedstawionymi konkretami, inni nie przedstawili nic.
~ Rozsądny
8 miesięcy temu ocena: 14%  37
A jaki Pan Marcin ma program ? Żeby ludzie się uśmiechali - przecież to jest kabaret.
~ Promyk
8 miesięcy temu ocena: 10%  36
Jak zawsze piękne hasła, obietnice byleby wygrać. W Gołuchowie przed wyborami zawsze dużo inwestycji. Potrzebne są nowe osoby, które wprowadza zmiany. Jak dla mnie nie ma kandydata nowego. Jeden kandydat i znane sytuacje z gazet. Drugi kandydat wywodzący się z Urzedu. Rozgrywki publiczne pomiędzy Panami. I przetargi kto wygra.A gdzie MY wyborcy w tym wszystkim?.
~ Ypso
8 miesięcy temu ocena: 97%  35
Prawda, potrzebne nowe osoby i świeże twarze.
~ głos
8 miesięcy temu ocena: 100%  34
Od tego są wybory żebyś mógł w sposób demokratyczny się wypowiedzieć. Wybierać będziemy nie tylko wójta, ale i radnych. Ty też możesz kandydować. Nie zapominaj, że wbrew aktualnie panującym zwyczajom w naszej gminie wójt jest tylko wykonawcą postanowień rady - nie odwrotnie. Moim zdaniem Niezależni i ich kandydat na wójta są spoza układów politycznych i dlatego ja będę wybierać tych ludzi.
~ głos
8 miesięcy temu ocena: 99%  33
Od tego są wybory żebyś mógł w sposób demokratyczny się wypowiedzieć. Wybierać będziemy nie tylko wójta, ale i radnych. Ty też możesz kandydować. Nie zapominaj, że wbrew aktualnie panującym zwyczajom w naszej gminie wójt jest tylko wykonawcą postanowień rady - nie odwrotnie. Moim zdaniem Niezależni i ich kandydat na wójta są spoza układów politycznych i dlatego ja będę wybierać tych ludzi.
~ myślenie nie boli
8 miesięcy temu ocena: 94%  32
Panie Marcinie ja osobiście wierzę w Pana wygraną. Tymi idiotycznymi hejnami niech się Pan nie przejmuje. Gorszego dna lokalny psl jeszcze nie osiągnął, bo teraz jedynym argumentem dla nich jest teść (?), za chwilę będzie ciotka, wujek, teściowa szwagra lub jeszcze ktoś inny. Żenujący ludzie. Świadczy to jedynie o braku kultury osobistej, politycznej i o miernocie rodem spod budki z piwem jak w prl-u. Skoro brakuje im merytorycznych argumentów do walki politycznej to znak, że ich dni są policzone. Nie wygrają wyborów oszczerstwami czy pomówieniami. Szacun dla Pani, która napisała komentarz pod pseudonimem „spacerowiczka” takich osób jak ta Pani jest więcej i dobrze wiedzą jaka jest prawda. Zawsze mogą ją napisać, a może nawet powiedzieć prosto w twarz Panu Z…. . Tylko czy Pan Z… to przeżyje? Jeśli ma resztki wstydu to pewnie nie.
~ Iza
8 miesięcy temu ocena: 96%  31
Pan Marcin zawsze coś nowego tworzył, teraz ci Niezależni to już mistrzostwo świata! Macie nasze głosy!
~ Będę głosować na Was
8 miesięcy temu ocena: 95%  30
Brawo Panie Marcinie, będziemy głosowali na Pana, może wreszcie będzie normalnie w tej naszej gminie i radni nie będą bezradni. Przez tyle lat pomógł Pan wielu ludziom i oni o tym pamiętają. Dziękuję, jestem z Panem. A tandetnymi komentarzami niech się Pan nie martwi, bo partyjniacy zawistni są. Brawo NIEZALEŻNI - wygracie te wybory.
~ PITERRR
8 miesięcy temu ocena: 67%  29
GON BOLSZEWIKA GON .. HASŁO DLA MŁODEGO POKOLENIA ...
~ Wyborca
8 miesięcy temu ocena: 96%  28
Wyrazy poparcia dla Pana Marcina Ferenca
~ Ktos
8 miesięcy temu ocena: 98%  27
Będzie ciężko ale kibicuje
~ mieszkaniec tej gminy
8 miesięcy temu ocena: 97%  26
Ja wierzę w to żeby wreszcie wyzwolić się spod okupacji tych wszystkich przyklejonych do fotelików zdunków, sobczaków i rauchutów
~ Antyhejt
8 miesięcy temu ocena: 97%  25
Hejterzy już się obudzili. Nawet oni nie są już w stanie zatrzymać tej fali zmian. Ludzie potrafią myśleć i widzą co się dzieje. Zgranym kartom dziękujemy, swoje zrobili, mogą odejść na zasłużone emerytury. Trwanie na stołkach sprawi, że trafią na śmietniki historii. Proszę iść dalej, nie przejmować się marudami :)
~ Wanda
8 miesięcy temu ocena: 97%  24
Panie Marcinie, pan się tymi atakami nie przejmuje! Stworzyliscie coś nowego, ludzie są z Wami, mieli i Czesław i Marek swój czas, to pokazali gdzie nas mają!
~ Ada
8 miesięcy temu ocena: 6%  23
C.Szymoniak jeszcze stanie w szranki... Trzeba mieć tupet, Panie Ferenc...jakim był pracownikiem wszyscy wiedzą...
~ prawda
8 miesięcy temu ocena: 99%  22
Pan Szymoniak lepiej niech ubierze ciepłe bambosze i zostanie w domu, bo już próbował i wyborcy jednoznacznie powiedzieli tego pana nie wybieramy, :)
~ Do Ada
8 miesięcy temu ocena: 96%  21
Tak wiemy, bardzo dobrym: pracownikiem i szefem. Przynajmniej trzyma pion, poziom i szanuje ludzi.
~ chlebek
8 miesięcy temu ocena: 7%  20
A Wójtem zostanie piekarz
~ Jaskier
8 miesięcy temu ocena: 100%  19
Tak już to widzę: Bułka, Gienia I Spółka
~ wolak katolik
8 miesięcy temu ocena: 87%  18
No to jeszcze tylko Pislamiści muszą odkryć karty!!! Dawać Alleluja i do przodu!!!
~ Polak
8 miesięcy temu ocena: 97%  17
Panie Marcinie czas na zmiany.
R E K L A M A
R E K L A M A