Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Gołuchów. Dwa dni grania z Orkiestrą!

› Aktualności 5 miesięcy temu    12.01.2019
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

W Gołuchowie akcje zbierania pieniędzy na dzieci z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy ruszą już od dziś.

Dzisiaj o godz. 17.00 w Powozowni OKL odbędzie się koncert "Znanego Zespołu Zagranicznego" oraz Barbary Dymalskiej. Zaplanowano także licytację gadżetów WOŚP, dzieł plastycznych i różności.

W niedzielę 13 stycznia z kolei w hali widowiskowo-sportowej w Gołuchowie w godz. 13.00-14.15 rozegrany zostanie turniej piłki nożnej. O godz. 14.00 swoje umiejętności artystyczne zaprezentują dzieci z ZS-P w Gołuchowie. W kawiarence, prowadzonej przez uczniów, skosztować będzie można potraw serwowanych przez nich i wziąć udział w aukcji, która rozpocznie się o godz. 15.30. O 19.30 z kolei w sali sportowej zaśpiewają młodzi wokaliści, a o godz. 20.00 wysłane zostanie światełko do nieba. 

Sztab gminny znajdował się będzie w budynku gimnazjum w Gołichowie. Pieniądze, z terenu całej gminy, zbierać będzie 84 wolontariuszy. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!