Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Gołuchów. Dziewczęta nagrodzone w Erkner

› Aktualności 5 miesięcy temu    29.11.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 12 ocen 0 / 0%
A A A

W gronie tegorocznych laureatów Konkursu na Młodzieżową Nagrodę Artystyczną, organizowanego przez Stowarzyszenie "Przyjaciół Sztuki" z Erkner – miasta partnerskiego gminy Gołuchów, znalazły się dwie mieszkanki gminy.

R E K L A M A

W kategorii muzycznej, w grupie wiekowej 19-26 lat, II miejsce przyznano Barbarze Dymalskiej z Kościelnej Wsi, za utwór pt. „Somewhere over the rainbow” - zagrany na saksofonie. Natomiast w grupie wiekowej 14-18 lat, wyróżnienie przypadło Natalii Cichej z Kościelnej Wsi, która zaśpiewała utwór Anny Jantar pt. "Radość najpiękniejszych lat".

Laureatki zaprezentowały się podczas gali konkursowej, którą tradycyjnie zorganizowano w ratuszu w Erkner. Tegoroczne jury konkursowe rozpatrywało 241 zgłoszeń w trzech kategoriach: muzyka, literatura oraz plastyka i sztuki stosowane. Z gminy Gołuchów było 5 zgłoszeń. W gronie laureatów znalazło się również troje uczniów z kaliskiego Liceum Plastycznego.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (12)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Stary
4 miesiące temu 12
O mój Boże :(
~ Były kolega
5 miesięcy temu ocena: 100%  11
"Janku z pgr-u" po coś w świat wychodził.
~ Chojna
5 miesięcy temu ocena: 100%  10
Nawiasem mowiác te wymiany z ernerami i innymi gadami to tylko ładowanie kasy takim paniá jak ta z lewej...tu tłumaczenie tam tłumaczenie i kasa leci...taka gmiiiinaaa!
~ Kudłaty
5 miesięcy temu ocena: 67%  9
Gazeto, został usunięty wpis w ktorym nie bylo zadnych wrazliwych danych, czyli winny prawdopodobnie kontaktowal sie z wami, tym samym przyznajac do winy! Powinniście jak najszybciej zgłosić te osobe.
~ gołchowianin
5 miesięcy temu ocena: 80%  8
Boże, nigdy z pewnością by nie pomyślała że tak załatwią ją najbliżsi
R E K L A M A
~ Kudłaty
5 miesięcy temu ocena: 100%  7
Najbliżsi ,czyli rodzice,siostry,bracia.
~ Mały
5 miesięcy temu ocena: 67%  6
Wspaniale miec taka sasiadke. Jesli kobiete widywano z wujkiem, bratem, stryjem czy kuzynem to pewnie z troski sie zjawiali. Podstawowe pytanie jest takie, czy widywano ja z opiekunczym... ktory slubowal, ze nie opusci w chorobie, zdrowiu, potrzebie.
~ sąsiadka
5 miesięcy temu ocena: 20%  5
Czy osoba ,która pisze takie wiadomości , jest pewna że coś nie tak jest ,czy było. Widywano brata z tą panią i on nie zareagował . Co z niego za brat ,że pozwolił krzywdzić siostrę. Może należy się tym zająć
~ Jasminko
5 miesięcy temu ocena: 100%  4
:(
~ zainteresowany
5 miesięcy temu ocena: 100%  3
a coś dokładniej
~ xyz
5 miesięcy temu ocena: 67%  2
Kto z Goluchowa to sie chyba domysla, wystarczy popytac
R E K L A M A
R E K L A M A