Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASzkoła marszew a1 podstrona
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Gołuchów. GCK „Zamek” podsumowuje rok

› Aktualności ponad rok temu    7.02.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Patrycja Walerowicz-Wojtkowiak prezentowała radnym komisji promocji wydawnictwa  o GołuchowiePatrycja Walerowicz-Wojtkowiak prezentowała radnym komisji promocji wydawnictwa o Gołuchowie fot. Ewa Andersz-Wanat

Dożynki powiatowe z udziałem zespołu "Śląsk" – to było największe wyzwanie i organizacyjne, i finansowe z jakim zmierzyło się w ubiegłym roku Gminne Centrum Kultury "Zamek" w Gołuchowie. Rok podsumowała na komisji promocji dyrektorka placówki, Patrycja Walerowicz-Wojtkowiak wskazując na szereg przedsięwzięć, od koncertów po wydawnictwa.

R E K L A M A

- Tych wszystkich wydarzeń nie udałoby się nam samemu zorganizować, gdyby nie współpraca m.in. z pracownikami biblioteki, za co chcę im i pani dyrektor podziękować - mówiła Patrycja Walerowicz-Wojtkowiak. Przedstawiła też dane finansowe. Z kolei radna Anna Miklaszewska nadmieniła, że w materiałach zaprezentowanych przez dyrektorkę mało widać lokalne zespoły, jak "Tursko", "Żychlinioki" czy orkiestrę dętą z Kościelnej Wsi. 

Szerszą relację przeczytasz w papierowym wydaniu "Życia Pleszewa"

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A