Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Gołuchów. Gminne centrum i biblioteka nagrodzone

› Aktualności 7 miesięcy temu    9.10.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Elżbieta Kłakulak, dyrektor gołuchowskiej biblioteki oraz Patrycja Walerowicz-Wojtkowiak, dyrektor GCK ZAMEK z nagrodamiElżbieta Kłakulak, dyrektor gołuchowskiej biblioteki oraz Patrycja Walerowicz-Wojtkowiak, dyrektor GCK ZAMEK z nagrodami fot. organizator

Gołuchowskie Centrum Kultury „ZAMEK” oraz biblioteka zostały nagrodzone przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego w konkursie pn. „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”.

R E K L A M A

GCK otrzymało nagrodę za organizację warsztatów wokalnych i koncertu na powitanie lata. Podczas gali, która odbyła się w Poznaniu, nagrody wyróżnionym wręczała Marzena Wodzińska - Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Nagrodę otrzymała również Biblioteka Publiczna Gminy Gołuchów - za działalność na rzecz rozwoju folkloru.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Ja
7 miesięcy temu ocena: 83%  2
Gratulacje
~ a
7 miesięcy temu ocena: 75%  1
Gratulacje dla Pań. Jak miło, że inni potrafią docenić
R E K L A M A
R E K L A M A