Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Gołuchów. Grają dla Krzyśka. Będzie też licytacja

› Aktualności 5 miesięcy temu    26.10.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Charytatywny turniej futsalu "Gramy dla Krzysia" już w tę niedzielę od godz. 12.00 do 19.00 w hali sportowej w Gołuchowie. Na godz. 16.00 zaplanowano licytację licznych gadżetów, ale także treningów czy wyjazdu do Zakopanego dla dwóch osób! Wszystko to ma wesprzeć leczenie chorego na białaczkę Krzyśka Antoniewicza, piłkarza LKS Gołuchów.

R E K L A M A

Krzysiek ma 20 lat. Żle poczuł się na początku września w tym roku. Zrobiono badania. Okazało się, że przyczyną jest ostra białaczka szpikowa...Chłopaka najpierw leczono w pleszewskim szpitalu. Teraz przebywa w Klinice Hematologii w Poznaniu i dotaje "chemię". Rodzina potrzebuje finansowego wsparcia. Kosztują wyjazdy mamy do szpitala, trzeba także zrobić remont pokoju, aby po powrocie Krzysiek miał septyczne warunki. Przyjaciele i najbliżsi robią wszystko, aby pomóc. 

Już w tę niedzielę 28 października odbędzie się charytatywny mecz w gołuchowskiej hali. W przerwie rozgrywek, około godz. 16.00, odbędzie się licytacja, z której dochód zostanie przekazany na potrzeby leczenia Krzyśka. Do kupienia - liczne gadżety: koszulki rozmaitych zespołów sportowych, także z podpisami zawodników, piłki, indywidualny trening czy wyjazd do Zakopanego. 

Wszyscy, którzy chcieliby wspomóc leczenie Krzysia mogą też wpłacać pieniądze na specjalnie w tym celu utworzone konto przez Stowarzyszenie Mieszkańcom Gminy Gołuchów o numerze: 70 8407 0003 0101 0332 2000 0102 z dopiskiem „ZBIÓRKA DLA KRZYSIA”.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A