Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Gołuchów. Podróżnik w bibliotece

› Aktualności ponad rok temu    28.10.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

W Bibliotece Publicznej Gminy Gołuchów gościł Arkady Radosław Fiedler, syn słynnego podróżnika i przyrodnika - Arkadego Fiedlera.

Arkady Radosław uczestniczył w 6 wyprawach ojca, ale opowiadał o swojej własnej wyprawie – ekspedycji do puszczy amazońskiej śladami ojca, 80 lat później. Jego opowieści o życiu w Boliwii, faunie i florze dziewiczej puszczy amazońskiej, trudach i urokach wyprawy w okolice podzwrotnikowe, ilustrowanej unikatowymi zdjęciami, słuchała z zapartym tchem licznie zgromadzona publiczność złożona w znacznym stopniu z słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Pod koniec spotkania można było nabyć najnowszą książkę Arkadego Radosława Fiedlera pt. „Sumienie Amazonii” oraz uzyskać autograf od autora. Spotkania zorganizowano dzięki dofinansowaniu projektu „Dalekie i bliskie podróże nie tylko po literaturze” przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ze środków promocji kultury. Partnerem projektu były: Gołuchowskie Centrum Kultury „Zamek”, Stowarzyszenie Senior XXI, Gołuchowski Ośrodek Turystyki i Sportu.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!