Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Gołuchów. Poznały teatrzyk kukiełkowy [FOTO]

› Aktualności 5 miesięcy temu    7.04.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, w Bibliotece Publicznej Gminy Gołuchów gościł autorski teatr lalkowy "Scena Elffów" z Warszawy. W przedstawieniu oraz zajęciach warsztatowych wzięły udział przedszkolaki z Gołuchowa.

Dzieci obejrzały zabawny spektakl pt. "Sklep z zabawkami". Dowiedziały się, jak brzmią fachowe nazwy lalek używanych w teatrze i czym różnią się one od siebie. Następnie projektowały własne kukiełki i marionetki, a pod koniec zajęć mogły dotknąć, wziąć w ręce czy spróbować samodzielnie "zagrać" lalkami w teatrzyku. Zajęcia bardzo się dzieciom podobały.

Warsztaty i spektakl zorganizowane zostały dzięki dofinansowaniu projektu "Czy to bajka, czy nie bajka?" przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury. Partnerem projektu były: Gołuchowskie Centrum Kultury „Zamek”, Stowarzyszenie „Mieszkańcom Gminy Gołuchów”, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelnej Wsi.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!