Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASzkoła marszew a1 podstrona
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Gołuchów. Spotkanie w bibliotece. Wszystko o Astrid

› Aktualności ponad rok temu    13.02.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Zajęcia literacko-plastyczne związane z Astrid Lindgren i jej twórczością przeprowadzono w gołuchowskiej bibliotece. Wzięli w nich udział uczniowie klasy II miejscowej podstawówki.

R E K L A M A

Dzieci dowiedziały się, kim była i skąd pochodziła autorka ich szkolnej lektury pt. „Dzieci z Bullerbyn”. W atlasach geograficznych odnalazły Szwecję, a na bibliotecznej gazetce – tytuły i krótkie streszczenia innych książek dla dzieci napisanych przez Astrid Lindgren. Po wysłuchaniu opowieści o tym, jak Lasse wpadł do przerębli, drugoklasiści opowiadali o innych ciekawych przygodach dzieci z Bullerbyn. Następnie wykonywali ilustracje do swojej lektury, a na zakończenie zajęć czytali i wypożyczali wybrane przez siebie książeczki. Prace dzieci można podziwiać w bibliotece.

CZYTAJ TAKŻE:

TAK IM SIĘ GOŁUCHÓW PODOBA, ŻE PRZYJECHALI. KLIK!

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A