Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Gołuchów świętuje awans

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 11 miesięcy temu    15.06.2017
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
LKS Gołuchów w okolicznościowych koszulkach, informujących o awansieLKS Gołuchów w okolicznościowych koszulkach, informujących o awansie fot. P. Hain

Dwa lata trwał rozbrat LKS-u Gołuchów z czwarto ligowymi rozgrywkami. Gołuchowianie wracają, a historia wyraźnie zatoczyła koło.

R E K L A M A

W 1998 roku odnotowali pierwszy awans, a w ówczesnym zespole występował Krzysztof Banasiak. – Pamiętam to doskonale, miałem siedemnaście lat i już występowałem w pierwszej drużynie. Wraz ze mną grali wówczas Mariusz Marcinkowski i Leszek Antoniewicz, a dziś w zespole są ich synowie – Maciej i Krzysztof. Wówczas też w awansie pomogli nam piłkarze z Konina. W tamtym czasie grali w Gołuchowie Jacek Pasek, Grzegorz Strykowski i Jacek Kanclerowicz – przypomniał kapitan LKS-u. Ostatni mecz nie miał wielkiego ciężaru gatunkowego, ale sezon trzeba było dograć. LKS wygrał z Astrą Krotoszyn 2:1 po dwóch trafieniach Przemysława Skibiszewskiego. Sezon zakończyła też pleszewska Stal, która w ostatnim pojedynku pokonała w Brzezinach 2:1 miejscową Olimpię. Swojego debiutanckiego gola w rozgrywkach seniorów uzyskal Jakub Kłodziński, a zwycięską bramkę zdobył głową Patryk Maniak po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jakuba Biadały.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ kks
  11 miesięcy temu ocena: 0%  2
  Żubry, jak weszliście tak zlecicie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kibic
  11 miesięcy temu 1
  Wstyd dla Pleszewa gmina Gołuchów w 4 lidze stal pleszewna poziomie taczanowa czy Dobrzycy wstyd boisko za 2.5 miliona na kopanine wiejska
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A