Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Gołuchów. Złożyli wniosek o odznaczenie wójta

› Aktualności 9 miesięcy temu    13.08.2018
Redakcja
komentarzy 34 ocen 0 / 0%
A A A
Wójt gminy Gołuchów, Marek ZdunekWójt gminy Gołuchów, Marek Zdunek

"Za zasługi dla samorządu terytorialnego" - o takie odznaczenie dla wójta gminy Gołuchów Marka Zdunka zawnioskowali radni. Poinformował o tym przewodniczący Jan Sobczak, a uzasadnienie odczytała sekretarz Tatiana Stefaniak.

R E K L A M A

- Odznaka honorowa za zasługi dla samorządu terytorialnego, to polskie, resortowe odznaczenie nadawane przez ministra administracji publicznej, ustanowione rozporządzeniem - wyjaśniała. Wyróżnienie może nadać minister lub na wniosek. I taki wniosek został z gminy Gołuchów wysłany. Opisano w niej walory tego terenu, inwestycje, jakie zrealizowano, niektóre projekty, miejsca w rankingach, współpracę zagraniczną, wymieniono także zasługi włodarza z ostatnich 28 lat i jego sukcesy wyborcze w tym okresie. Trwało to prawie 10 minut, w tym czasie wójt Marek Zdunek opuścił salę posiedzeń.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (34)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Sam
9 miesięcy temu ocena: 92%  34
Rozj...li system!!! Leze od pół godziny i kwicze...Bareja gdyby żył to w Gołuchowie film by nakręcił... Litości!!!
~ Jacek
9 miesięcy temu ocena: 94%  33
Trzeba to jasno powiedzieć: to już jest koniec! Tak spier...ć koniec swoich rządów to tylko psl potrafi. Życzę więcej pokory bo mieszkańcy mają pana działalności duży przesyt!
~ do Jacek
9 miesięcy temu ocena: 94%  32
hymn pochwalny bo skoro nikt nie chwali to chociaż rada z sekretarzem, przypomina mi to czasy epoki minionej ale jak bardzo pasujące do współczesnych pisowskich
~ yyy
9 miesięcy temu ocena: 95%  31
co za obłuda i zakłamanie w tym półświatku, radni przed wyborami wchodzą ... bez mydła, demagogia i bufonada na potrzeby kampanii wyborczej
~ Ktos
9 miesięcy temu ocena: 96%  30
To jest zmęczony czowiek który już się wypalił, potrzebna nowe spojrzenie i energia.
R E K L A M A
~ Zizu
9 miesięcy temu ocena: 44%  29
Piszecie tak jakby M.Zdunek nic dobrego nie zrobił,próba dyskredytacji wiąże się ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Niestety taka jest polityka, Wójt sporo zrobił i niesprawiedliwe jest teraz stawianie sprawy że jest źle. Co oczywiście nie jest jednoznaczne że musi wygrać kolejne wybory. Ale nie zmienia to faktu że M.Zdunek gospodarzył gminą bardzo dobrze i wiele rzeczy zrobił tak jak trza ....
~ Ślepa kiszka
8 miesięcy temu ocena: 100%  28
To co niby dobrze robił p. Zdunek, było jego pism obowiązkiem, za to dostawał pensję i to wcale nie małą. On już się wypalił i powinien odejść z honorem. Po prawdzie, to z tym honorem u tzw. "samorządowców"o jest b. trudno, bo oni są przyklejeni do fotela klejem Super Glu.
~ realista
9 miesięcy temu ocena: 100%  27
gdyby nie zaangażowani ludzie to ten Pan niczego by nie zrobił, zresztą samo zdjęcie pod artykułem świadczy o tym, że ten człowiek już się wypalił ta zmęczona życiem twarz mówi wszystko
~ Do Zizu
9 miesięcy temu ocena: 100%  26
Problem w tym, że to nie są WYŁĄCZNIE zasługi wójta, jak to jest przedstawiane, ale radnych wszystkich kadencji, sołtysów, rad sołeckich, pracowników samorządowych i mieszkańców. O tym już próbuje się zapomnieć. To jest bardzo nieeleganckie!
~ Czytelnik
9 miesięcy temu ocena: 98%  25
Po 28 latach zasługuje ale uważam osobiście że już przesiąkł tą władzą i to odznaczenie powinno być peuntą jego kariery jako wójt. Tak samo jak powinni zmienić się radni. Potrzeba ludzi nowych ze świeżym spojrzeniem.
~ Dali
9 miesięcy temu ocena: 19%  24
Ja po komentarzach widzę że komentują sami przeciwnicy. Ludzie normalni i zadowoleni z tych kilkudziesięciu lat dobrego żadzienia nie wchodzią w dyskusję z tym parę procent pisiorów i Czesławów. Pozdrawiam
~ pardelak@wp.pl
9 miesięcy temu ocena: 100%  23
Odp. Dali - otóż nie sami z PIS-u, wójt się "zestarzał"i uchodzi wśród pracowników i działaczy różnych ugrupowań za samodzierżawcę - na wszystkim się zna !!! ha ! Ha! Był nie złym urzędnikiem, ale w czasach już przeszłych!!! Jeśli wystartuje ponownie to mi go osobiście szkoda,ponieważ młodzi radni będą mieli większość w Radzie. Na dzień dzisiejszy to jest ok. 7 mandatów!!! Młodzi walczcie o kolejnego dobrego kandydata! Nie bać się emerytów! Świń na zorganizowanie imprezy z wyborcami nie macie, ale przyszłość przed wami!!! Nie może być tak, że w przeszłości w niektórych okręgach (chyba w 3)nie było kandydatów. A prawdopodobny kandydat "młodych" na wójta to strzał w 10-tkę !!! Młody, inteligentny, bez kompleksów, kontaktowy. Popchnie gminę w nowy okres wszechstronniejszego rozwoju!!! Dzięki "stary" wójcie za wszystko, ale czas na lepszą zmianę!!!
~ sam
9 miesięcy temu ocena: 20%  22
Niech żyje PiS !
~ Dali
9 miesięcy temu ocena: 19%  21
Do MM ty chyba jesteś większym gamoniem, nieudaczniku życiowy niech Ci dają1000+To będziesz dupy lizał l rusz głową a nie ozorem jadowitym patałachu PISowski
~ MM
9 miesięcy temu ocena: 29%  20
A odwal się gamoniu od PiSu
~ fotograf
9 miesięcy temu ocena: 87%  19
Spójrzcie na zdjęcie pod artykułem. Czy tak wygląda osoba ze świeżym spojrzeniem, nowymi pomysłami?!
~ do kabaret
9 miesięcy temu ocena: 100%  18
jeszcze jedzie, mheehe
~ do kabaret
9 miesięcy temu ocena: 100%  17
jeszcze jedzie, mheehe
~ kabaret
9 miesięcy temu ocena: 100%  16
Coście tacy smutni - p. Zdunek., przecież jedziecie do pracy
~ z Gołuchowa
9 miesięcy temu ocena: 89%  15
najpierw namówił radnych a potem wyszedł z sesji. Dobre sobie. Niech da już sobie spokój, jest zmęczony. Potrzebni nowi ludzie, nowe pomysły, nowy duch. Dość starych rauchutów, sobczaków i tych co przyrośli do krzeseł radnych
~ działyń
9 miesięcy temu ocena: 100%  14
Dobre. Zakłamanie na maksa.
~ Ciekawski
9 miesięcy temu ocena: 92%  13
Ciekawe czy w tym uzasadnieniu poruszono wszystkie "aspekty". Osoba, która przebywa w urzędzie podczas swojej pracy powinna prezentować odpowiedni poziom (a może i pion) przez cały okres pełnienia obowiązków służbowych?
~ swojak
9 miesięcy temu ocena: 100%  12
przestańcie, przecież alkohol jest dla ludzi
~ do ciekawski
9 miesięcy temu ocena: 100%  11
z tego co powszechnie wiadomo z pionem bywa różnie
~ Czytelnik
9 miesięcy temu ocena: 88%  10
Przecież jak często powtarzał całe życie poswiecił gminie, tylko niech w tym poświęceniu nie zapomni o pracownikach którzy mu w tym wszystkim pomogli. Ale pewnie nigdy słowa dziękuję nie uslyszeli bo szacunek dla pracowników to nie w jego stylu.
~ Miejscowy
9 miesięcy temu ocena: 96%  9
Pycha kroczy przed upadkiem, a upadek jest coraz bliżej.
~ ZS
9 miesięcy temu ocena: 59%  8
Brawo radni, brawo wójt! ...tylko czy udźwignie?
~ sinica
9 miesięcy temu ocena: 92%  7
Gołuchowianie - radnych macie nie do chapnięcia.
~ Ktos
9 miesięcy temu ocena: 0%  6
Niestety wygra następna kadecje i to z dobrym wynikiem.
~ Pl
9 miesięcy temu ocena: 97%  5
To jest w ramach obowiązków, czyli tak jakby wyróżnić lekarza, że przepisał receptę
~ żybrrrrrrrrrrrr
9 miesięcy temu ocena: 91%  4
Zasługi ? Pracować dobrze to psi obowiązek każdego wójta i nie tylko. Za darmo ten pan nie pracuje. Pensję ma nie byle jaką, więc co tutaj jest grane ? Proponuję aby pan wójt Gołuchowa zawnioskował o odznaczenia dla radnych za zasługi..., przecież i oni pracuję w pocie czoła i do upadłego.
~ Adam
9 miesięcy temu ocena: 7%  3
No to teraz czekać jak najmadrzejsi zaczną mówić za co mu to i wogole już się zygac chce na samą myśl
~ żybrrrrrrrrrrrr
9 miesięcy temu ocena: 97%  2
Adam - jestem pierwszy z "najmądrzejszych". I co mi zrobisz jak mnie złapiesz?
~ Mieszkańcy
9 miesięcy temu ocena: 96%  1
Niech już dadzą ten medal na otwarcie łez i pożegnanie z samorządem.
R E K L A M A
R E K L A M A