Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Grodzisko – panie przyleciały na miotłach [FOTO]

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    12.03.2018
Przemysław Góralczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. P. Góralczyk

Imprezę przygotowaną z okazji Dnia Kobiet przez Koło Gospodyń Wiejskich w Grodzisku na pewno można zaliczyć do udanych.

Humory wszystkim dopisywały. Zadbała o to grupa „A mi się nie chce”. Zaprezentowane występy nagradzane były gromkimi oklaskami. Panie tym razem zaproponowały humorystyczną scenkę do wiersza „Rzepka” Juliana Tuwima. Znany wszystkim utwór w nowej odsłonie wywoływał co chwilę salwy śmiechu.

R E K L A M A

Niespodzianką były czarownice, które przyleciały oczywiście na miotłach. Zwinne, w wyjątkowych kostiumach, zaprezentowały się jako tancerki. Razem z grupą dla gości wystąpił również Przemysław Żuraczek, umilając czas muzyką „na żywo”. Dopełnieniem imprezy były suto zastawione stoły z potrawami przygotowanymi przez panie. Choć był do Dzień Kobiet, nie zapomniano również o obecnych na imprezie panach, którym z okazji Dnia Mężczyzn wręczono upominki, a sołtysowi Adamowi Stenclowi – bukiet kwiatów w Dniu Sołtysa.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A