Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

GS Dobrzyca sprzedaje kolejne nieruchomości. Spłacono już urlopy i odprawy

› Aktualności 5 miesięcy temu    28.11.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Piekarnia GS-ów już została sprzedanaPiekarnia GS-ów już została sprzedana fot. Ewa Andersz-Wanat

Trwa likwidacja dobrzyckiego GS-u. Zbyciem majątku zajmuje się Hieronim Rybczyński. Pełno on rolę likwidatora. Udało mu się już sprzedać sześć działek, w tym dwie zabudowane, m.in. z piekarnią.

R E K L A M A

Dzięki temu zapłacono byłym pracownikom za zaległe urlopy i dano im odprawy, co zapowiadano uczynić do III kwartału. - Udziały i ich waloryzacje - to jeszcze przyszłość - mówi Hieronim Rybczyński.

Do sprzedania zostały 4 działki, budynek biurowca z wagą (2,5 tys. m2), działka z masztem telekomunikacyjnym, sklep w Polskich Olędrach (700 m2 i budynek gospodarczy) oraz działka budowlana w Karminku (600 m2). Drogi zostaną przekazane gminie za przysłowiową złotówkę. Jest to około 400 metrów na terenie bazy. Są jeszcze bieżące płatności, jakie musi robić likwidator: urząd skarbowy, ZUS, energetyka.

Obecnie w GS pozostało 3 pracowników, w tym jeden na pół etatu - palacz, gospodarz terenu. Dwie panie zajmują się pracą biurową, m.in. prowadzeniem sekretariatu, dokumentacją czy archiwizacją. Likwidacja nie zakończy się w tym roku. - W takiej sytuacji będziemy musieli jesienią zorganizować jeszcze wybory rady nadzorczej. Tak mówi statut. Będzie to w połowie grudnia - informuje Hieronim Rybczyński.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Gość
5 miesięcy temu ocena: 71%  3
Rybczyński najlepszy do likwidowania.
~ ciekawski
5 miesięcy temu ocena: 100%  2
Ile z tego dostaje Pan likwidator?
~ Garma
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
Praca za przysłowiową złotówkę napewno nie , najdziwniejsze jest to że były prezes za nic nie odpowiada co narobił swoje sprzedawał a na dzierżawy ch sklepy miały się utrzymać a w biurze 10 osób gdzie sa te pieniądze wcześniejsze za te budynki , by był obcy likwidator to by zrobil porządek wszystko by wyjawił i byśmy wiedzieli
R E K L A M A
R E K L A M A