Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Hala w Kościelnej Wsi będzie gotowa wcześniej

› Aktualności 2 miesiące temu    3.08.2018
Redakcja
komentarzy 11 ocen 5 / 20%
A A A

Gmina Gołuchów. Kościelna Wieś. Budowa hali sportowej w Kościelnej Wsi zostanie ukończona o kilka miesięcy wcześniej niż planowano. Z jednej strony to dobra informacja, z drugiej dla gminy Gołuchów jest to także kłopot - musi bowiem zaciągnąć w tym roku większe zobowiązania - by spłacić wykonawcę.

 

- Termin ukończenia prac w Kościelnej Wsi był do końca listopada, ale już wiemy, że będzie to wcześniej - przyznaje wójt.

R E K L A M A

Konkretnego terminu na razie nie podaje, ale pewne jest jedno - wcześniejsze ukończenie oznacza wcześniejsze opłaty faktur za prace. 

JAK GMINA PORADZI SOBIE Z TYM "KŁOPOTEM"? PRZECZYTASZ O TYM WKRÓTCE W PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA"

R E K L A M A
+ 1 głosów: 5 (20%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (11)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ktos
2 miesiące temu ocena: 94%  11
Marek kiebaske wyborcza pusza w obieg, no i te dożynki z pompą i pędzie coś głupi lud to kupi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Dali
2 miesiące temu ocena: 77%  10
Czyli przyznajesz, że jest to typowa kiełbasa wyborcza. To, że wielu tak robi, to nie znaczy, że gmina Gołuchów ma równać w dół zamiast w górę!
~ Dali
2 miesiące temu ocena: 13%  9
Jesteś chyba pisior zazdrosny kąśliwy jadowity. A chociażby to co wszyscy tak robią posłuchaj telewizję przecież to nie boli a jak by nie zdążył to co byś powiedział.
~ Rolnik
2 miesiące temu ocena: 14%  8
Chłopy, przestanta zachowywać się jak dziecioki. Jedni piszą przeciw drugim drudzy przeciw trzecim a trzeci przeciwko pierwszym. Te wybory mózg wam oczadzily. Beda wybory kto chce to zagłosuje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dzięki Rolnik
2 miesiące temu ocena: 12%  7
Głos rozsądku, a nie same polityczne komentarze!
R E K L A M A
~ Obywatel
2 miesiące temu ocena: 94%  6
Pewnie. Pierwotny termin: do końca listopada, ale skończą w wcześniej. To, że w październiku są wybory samorządowe to pewnie przypadek i całkowity zbieg okoliczności. Ciekawie w tym kontekście wygląda przecięcie przez gminę prywatnych dróg wewnętrznych dewelopera na osiedlu pod Kaliszem. Ktoś powie: decyzja Rady. Ciekawe, że projekt uchwały w tej sprawie wniósł Wójt. Nie za dużo przypadków? Na to pytanie już każdy musi sobie odpowiedzieć indywidualnie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czyścioch
2 miesiące temu ocena: 100%  5
Tak, przypadków w tej sprawie jest zdecydowanie za dużo, ale jak to mówi stare powiedzenie ręka rękę myje
~ Zorientowany
2 miesiące temu ocena: 94%  4
Myślałem, że na tym polega istota "nicku", że pisze się pod pseudonimem, a nie nazwiskiem. Poza tym każdy może pisać pod dowolnym nickiem (żaden nie jest zastrzeżony). Dziwi mnie tylko to, że nikt nie próbuje merytorycznie odpowiedzieć na wpis "Obywatela", tylko wymyśla jakieś dziwne teorie. Nie próbuje, bo żadnej z czterech podanych okoliczności nie można zakwestionować (przytoczone są tylko fakty): 1) wcześniejszy termin ukończenia hali, 2) jesienne wybory samorządowe, 3) przejęcie dróg wewnętrznych na wiadomo którym osiedlu, 4) wniesienie uchwały przez wójta. Który z tych faktów jest nieprawdziwy? Według mnie żaden. Jako sołtys byłem na wczorajszej sesji: słyszałem i widziałem co się działo.
~ Anty-misiewicz
2 miesiące temu ocena: 5%  3
Obywatelu co się tak pienisz! może popisz sie nazwiskiem, a nie zaslaniasz się nickiem, zrobisz se reklame przed wyborami. A może się boisz o to ze dostaniesz kopa od Marianka za siedzenie w necie w pracy?????
~ Do tw. balbina
2 miesiące temu ocena: 100%  2
Czasy "towarzyszy" i "tw" są już za nami. Warto by to zauważyć i nie tkwić w poprzednim ustroju słusznie minionym. Widać, że niektórym za nim tęskno.
~ tw. balbina
2 miesiące temu ocena: 5%  1
Obatelu wygrajcie wybory i budujcie tak żeby skończyć przed następnymi i wy towarzyszu będziecie przecinac wstęgi. HWDPiS
R E K L A M A