Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AWOZNY A1

Izbiczno. Trzeba naprawić chodnik

› Aktualności 3 miesiące temu    12.08.2019
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

- Chodnik znajdujący się w Izbicznie jest w złym stanie, a na dodatek nie ma odprowadzenia wody z drogi - mówi radny z tej miejscowości, Jerzy Lisiak.

Podkreśla, że przy chodniku znajduje się przystanek autobusowy. - Na skutek opadów deszczu woda tworzy zastoiska nie tylko na drodze, ale i bezpośrednio na przystanku, co jest uciążliwe dla dzieci, które tam czekają - obrazuje rajca. Prosił urząd gminy o remont chodnika, a także wybudowanie odprowadzenia wody deszczowej. Jak wyjaśnia burmistrz, Jarosław Pietrzak, zaniżenia pod wiatą przystankową, tak, by nie stała w nich woda. Naprawa chodnika i jego odwodnienie z kolei zostały zgłoszone do Zarządu Dróg Powiatowych.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Gość
3 miesiące temu 1
To może warto też poprawić albo wymienić kostkę na wylocie z Dobrzycy w stronę Izbiczna. Kostka się rozlazła. Przecież niedawno była zakładana. Nikt z urzędu tego nie widzi???? Dramat !!!! Co to za firma ją zakładała!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji