Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Jak zaoszczędzić czas przy wyborze auta dla firmy

› Gospodarka› Inne 3 miesiące temu    28.05.2019
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Chcesz rozwinąć swoją firmę, ale do sprawnego prowadzenia biznesu brakuje ci auta? Leasing to doskonały pomysł – profesjonalna firma świadcząca takie usługi nie tylko udostępni samochód dla twojego biznesu, ale także zajmie się całościową obsługą pojazdu! Sprawdź co możesz zyskać.

Leasing operacyjny – dobre rozwiązanie dla biznesu

W przypadku leasingu operacyjnego, faktycznym właścicielem używanego przez nas samochodu jest firma, z której usług korzystamy. Nic więc dziwnego, że zależy jej na tym, aby auto było w jak najlepszym stanie technicznym – stąd ciężar odpowiedzialności za ubezpieczenie samochodu, oraz pomoc użytkownikowi w kryzysowych sytuacjach bierze na swoje barki właśnie firma leasingowa. To korzystne rozwiązanie dla biznesmenów prowadzących własną działalność gospodarczą. Płacąc co miesiąc za usługę leasingu, wraz z prawem do korzystania z auta otrzymujemy szeroki wachlarz dodatkowych możliwości i pewność, że ktoś będzie czuwał nad samochodem naszej firmy. 

Wybieraj auto z firmą leasingową

Przedstawiciele leasingodawcy nie tylko doradzą nam w profesjonalny sposób jak wybrać auto dostosowane do naszych oczekiwań. Często współpracują z dealerami samochodów i mogą zaoferować nam atrakcyjne rabaty na wybrane modele. To dobra okazja, zwłaszcza dla tych przedsiębiorców, którzy przy wyborze auta chcą poszukać wsparcia u osób posiadających wiedzę w tematach dotyczących  motoryzacji.

Razem z autem dostaniesz ubezpieczenie

Podobnie ma się sprawa przy wyborze ubezpieczenia samochodu. Korzystając z usługi leasingu operacyjnego otrzymujesz pojazd w pełni ubezpieczony i gotowy do jazdy. Przedsiębiorcy mają najczęściej na głowie wiele spraw – brak konieczności zajmowania się ubezpieczeniem firmowego samochodu z pewnością będzie dla nich korzystny. Odpadnie również konieczność załatwiania wszelkich formalności z towarzystwem ubezpieczeniowym. Wraz z możliwością użytkowania wybranego samochodu, przedsiębiorca otrzymuje od razu pakiet wszystkich niezbędnych do jazdy usług dodatkowych.

W razie wypadku…

Jeżeli coś się zepsuje, bądź ulegniemy wypadkowi, firmy leasingowe nie zostawią leasingobiorcy bez pomocy. Np. Sandater Consumer Multirent wspiera swoich klientów dając im możliwość całodobowego dostępu do Centrum Likwidacji Szkód. Wykwalifikowani pracownicy, pomogą rozwiązać kwestię odszkodowań, a jeżeli dodatkowo leasingobiorca zdecyduje się na pakiet usług assistance – otrzyma pomoc przy technicznych problemach z autem.

Leasing operacyjny to doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw, które rozważają opcję powiększenia swojej floty pojazdów. Warto dobrze przemyśleć wybór firmy leasingowej i zdecydować się na taką, która w najlepszy sposób dba o potrzeby swoich klientów, oraz o najlepszą jakość aut.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!