Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Jechał z promilami, dachował i uciekał...

› Aktualności 8 miesięcy temu    10.09.2017
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. OSP Książ Wlkp.

Trzech młodych mężczyzn miało wypadek drogowy. Kierowca corsy, którą jechali to 18-latek z powiatu pleszewskiego...Nie dość, że miał ponad promil z wydychanym powietrzu, to razem z pasażerami wysiadł z samochodu i próbował uciekać.

R E K L A M A

Wszystko to zdarzyło się w ubiegłą niedzielę w godzinach wieczornych - jak podaje portal Tydzień Ziemi Śremskiej. Oper corsa, którym jechali młodzi ludzie wypadł z drogi i dachował na trasie Chwałkowo Kościelne – Panienka. Jadące nim osoby, zamiast poczekać na służby zaczęły uciekać. Wezwana na miejsce straż pożarna nikogo w samochodzie nie znalazła, ale zaczęła przeszukiwać okoliczny teren.

Okazało się, że kierowcą  corsy był się 18-latek z powiatu pleszewskiego. Razem z nim oplem jechało dwóch braci, mieszkańców Jarocina.

- Mężczyzna poddany badaniom na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskał wyniki: I badanie - 1,27 mg/l, II badanie - 1,12 mg/l – informowała nadkom. Ewa Kasińska, oficer prasowy śremskiej komendy policji. - W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń ciała. Obecnie postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci wydziału kryminalnego – dodała policjantka.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A