› Sport i rekreacja 15 dni temu    1.12.2017
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jedynka po emocjonującym meczu pokonała Sklep Polski GnieznoJedynka po emocjonującym meczu pokonała Sklep Polski Gniezno fot. P. Hain

Koszykarze UKS-u Jedynka odnieśli drugie zwycięstwo w rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi U’13 Chłopców, pokonując we własnej hali Sklep Polski MKK Gniezno.

Podopieczni trenera Macieja Szablewskiego mieli początkowo spore problemy z wstrzeleniem się w kosz. W połowie drugiej kwarty wyszli jednak na prowadzenie, którego nie oddali już do końca meczu. Kibicom zafundowali jednak thriller. W 28’ osiągnęli największą tego wieczoru przewagę (48:29) i wydawało się, że emocji już nie będzie. A jednak. Rywale zdołali zbliżyć się na dystans sześciu punktów (50:44 w 35’), jednak w nerwowej końcówce nie udało im się ugrać nic więcej. Kolejne emocje - w sobotę, 9 grudnia. UKS Jedynka podejmie o godz. 14:00 Iskrę Osieczna.

JEDYNKA PLESZEW – SKLEP POLSKI GNIEZNO 57:50 (15:17, 14:7, 19:9, 9:17)

UKS Jedynka Pleszew: Dawid Młodak – 12, Julian Sawada – 10, Tymoteusz Stanich – 7, Jakub Janos – 7, Jędrzej Kulig – 7, Szymon Kujawa – 6, Eryk Nowaczyk – 4, Tobiasz Ptak – 2, Wiktor Olenderek – 2, Adam Nowaczyk – 0, Bartosz Nowaczyk - 0

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.