Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 LESZEK B

Karmin awansował na drugie

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 6 miesięcy temu    10.02.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Karmin - nowy wicelider ligi dobrzyckiejKarmin - nowy wicelider ligi dobrzyckiej fot. P. Hain

Drużyna z Karmina w krótkim odstępie czasu pokonała zarówno Broniszewice, jak i Galew-Trzebin, znacznie przybliżając się do wywalczenia wicemistrzowskiego tytułu.

Mecz z dotychczasowym wiceliderem, Galewem-Trzebin, pomimo jego znacznego osłabienia, był w miarę wyrównany. To gracze z Galewa prowadzili 1:0, później 2:1, ale ostatecznie górą był Karmin, wygrywając 6:4. Jego szanse na zdystansowanie Albatrosów są czysto teoretyczne, ale wciąż możliwe. Budy to nie jest zespól nie do ruszenia. Udowodniła to Ekipa od Hipa, która zremisowała 2:2, dwukrotnie doprowadzając do wyrównania, a miała też swoje szanse na zgarnięcie pełnej puli. W pozostałych meczach Bautom przegrał z Broniszewicami 4:11 (sześc goli Przemysława Szymkowiaka!), Turyści pokonali Absolwentów 9:6, a strażacy przegrali 2:6 z B.N.O.T. Mecze sędziował Jacek Sowiński. 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!