Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Kolejny Planszówkowy Dzień Sąsiedzki

› Aktualności ponad rok temu    12.05.2017
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Poprzednia podobna impreza była bardzo udanaPoprzednia podobna impreza była bardzo udana fot. Archiwum

Planszówkowy Dzień Sąsiedzki w Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Pleszewie - to idea spotkań przy kawie, rozmowach i dobrej zabawie. Do CWIO zaproszeni są mali i duzi (dzieci, rodzice i dziadkowie). Kiedy? 20 maja w sobotę, w godzinach 10.00 – 14.00 na ul. B Krzywoustego 3 (na przeciwko placu zabaw).

R E K L A M A

Są to bezpłatne warsztaty z grami planszowymi. W roli głównej gry: Rój, Karaluszek Kłamczuszek, Packa na Muchy, Halli Galli i Klask. O godzinie 12.00 na wszystkich zaproszonych gości czekać będzie smaczny posiłek w ramach FOOD REVOLUTION DAYS przygotowany przez Kolorową Rewolucję z Karoliną Domagalską. Co godzinę - losowanie nagród: bony upominkowe do sklepu zabawkipl.pl oraz na usługi w drukarni BOOKLET. Dla dzieci upominki. Organizatorzy: Fundacja ANIMACJA, Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Pleszewie, Sklep zabawkipl.pl, Hufiec ZHP Pleszew, Firma G3, PPLanszówki.

 

CZYTAJ TAKŻE:

PLESZEW. TEATRALNIE W BIBLIOTECE. KLIK!

PLESZEW. DZIEŃ BIBLIOTEKARZA. ZDJĘCIA!

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ magda
ponad rok temu ocena: 100%  1
Świetna inicjatywa dla małych i dużych
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A