Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Konkurs kulinarny dla seniorów. Jesień na talerzu. Warto wziąć udział!

› Aktualności 10 miesięcy temu    13.11.2017
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

W Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich po raz pierwszy, we wtorek 28 listopada, odbędzie się konkurs kulinarny skierowany do seniorów z terenu miasta i gminy Pleszew. Tematem będą dania wykonane z jesiennych produktów.

R E K L A M A

Organizatorem konkursu są: Fundacja ANIMACJA we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Pleszew oraz Polskim Związkiem Emerytów Rencistów i Inwalidów. Prezentacja i degustacja potraw odbędzie się 28 listopada (wtorek) w CWIO przy ul. Bolesława Krzywoustego 3 o godzinie 14.00. Każdy z uczestników może zaprezentować jedno danie w jednej z trzech kategoriach: ciasta, przetwory, zupy/danie główne. Jest możliwość podgrzania swojej potrawy w CWIO. W jury zasiadać będą zarówno wielbiciele dobrego smaku, jak i profesjonalni restauratorzy. Do wygrania jest drobny sprzęt AGD oraz bony do restauracji Frascati, do Catering Comfort Pleszew i Solidnej Porcji Pauli Bartczak-Kołodziejczak.

Seniorki i seniorzy, którzy chcą wziąć udział w konkursie, mogą zgłosić się do animatorki Emilii Golińskiej pod numerem tel.: 519/555-974 do 22 listopada (środa) oraz zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie www.cwio.pleszew.pl

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A