Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Kościelna Wieś. Ofert dużo, ale ceny wysokie

› Aktualności 2 miesiące temu    15.04.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Znany jest już wykonawca 250-metrowego odcinka Szwedzkiej w Kościelnej Wsi. Do przetargu stanęło siedem firm.

- Jest tak dużo ofert, że przez ostatnie dwa lata było to nie pomyślenia. A powodem jest to, że nie ruszyły jeszcze pieniądze na drogi i przedsiębiorstwa nie są przeciążone pracami - komentuje wójt, Marek Zdunek. Najwyższa oferta to było 227.00 zł, a najniższa - 176.00 zł. Kosztorys gminy opiewał jednak na 120.000 zł. - Być może projektant źle coś obliczył - stwierdza włodarz. Gmina podpisała jeszcze umowy.

Co ma być robione na ul. Szwedzkiej? Zostanie tam wyrównana istniejąca nawierzchnia asfaltowa i na to położony nowy dywanik. W zeszłym roku gmina zrobiła chodnik i na jego długości teraz powstanie asfalt.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mieszkaniec
2 miesiące temu 1
Brawo Panie Wójcie.W Kościelnej nowy asfalt,a na Bielawach wyspie się tłuczeń i po sprawie.Jak zwykle obiecanki przedwyborcze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji