Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Kosz bez licencji, ale z nowym zarządem

› Sport i rekreacja 7 miesięcy temu    4.08.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Maciej Jaworski został nowym prezesem KS Kosz PleszewMaciej Jaworski został nowym prezesem KS Kosz Pleszew

W czwartek, 2 sierpnia, Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Klubu Sportowego Kosz Pleszew wybrało nowe władze KS Kosz Pleszew.

R E K L A M A

Na czele zarządu stanął Maciej Jaworski. Wiceprezesem został Dominik Walczak, a sekretarzem – Ryszard Gawroński. W skład zarządu ponadto weszli: Miłosz Grzelak, Filip Gawroński, Krzysztof Cnotliwy, Kasper Smektała i Alan Urbaniak. Tymczasem PZKosz opublikował wczoraj listę klubów, które otrzymały licencję na grę w II lidze w sezonie 2018/2019. Nie ma na niej naszej drużyny. - Na dzisiaj rzeczywiście nie otrzymaliśmy licencji, jednak jest to związane tylko i wyłącznie z niedotrzymaniem terminu uzupełnienia dokumentacji, którą należało przesłać do PZKosz. Wynikało to ze zmian organizacyjnych w klubie. Obecnie wszelkie dokumenty są przesłane do związku i oczekujemy na decyzję w sprawie odwołania - wyjaśnił Maciej Jaworski, nowy prezes KS Kosz. Pełny tekst rozmowy opublikujemy we wtorkowym "Życiu Pleszewa".
 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A