Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Kosz gorszy od Politechniki Opolskiej

› Sport i rekreacja 5 miesięcy temu    28.10.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pleszewski Kosz przegrał z opolanami 77:91Pleszewski Kosz przegrał z opolanami 77:91 fot. P. Hain

Drużyna Weegree AZS Politechniki Opolskiej kontynuuje zwycięską serię. Dzisiaj okazała się lepsza od Kosza Pleszew, wygrywając piąty mecz z rzędu.

KOSZ PLESZEW – WEEGREE AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 77:91 (21:29, 8:11, 23:23, 25:28)

R E K L A M A

Kosz Pleszew: Przemysław Galewski – 17 (3), Mikołaj Spała – 16 (1), Grzegorz Małecki – 11 (1), Alan Urbaniak – 9 (1), Michał Główka – 8 (1), Patryk Marek – 6, Łukasz Ptak – 5, Rafał Kikowski – 3, Mateusz Zimny – 2; najwięcej dla Politechniki: Krzysztof Chmielarz – 19 (3), Łukasz Wojciechowski – 18 (1), Wojciech Leszczyński – 16 (1)

POMECZOWE OPINIE

Dominik Tomczyk (trener Weegree AZS Politechniki Opolskiej): Prowadziliśmy przez cały mecz i kontrolowaliśmy ten wynik, ale były momenty nerwowe, w szczególności w drugiej połowie. Gospodarze w pewnym momencie byli na fali, ale cieszy to, że nie pozwoliliśmy im na to, by nas doszli. Udało nam się odpowiedzieć i odeprzeć ten atak, co prawda nie defensywą, jakbym sobie tego życzył, ale ofensywą, no i dobrze. Ta ofensywa w pierwszej połowie była różna, w pierwszej kwarcie było super, w drugiej dużo gorzej, graliśmy falami.

Kasper Smektała (trener Kosza Pleszew): Opole jest bardzo silnym zespołem, grają tam tacy zawodnicy, na których nas nie stać. Rozmawialiśmy przed sezonem z Chmielarzem i Wojciechowskim, ale kwoty, które zaproponowali, pogrążyłyby chyba nasz klub. Widać było doświadczenie Krzysia Chmielarza w kluczowych momentach. Cieszy to, że zespół podjął grę, walczyliśmy na tyle, na ile mieliśmy sił. Trenowaliśmy przez cały tydzień, ale „Kiko” był na antybiotykach, Przemysław Galewski zmaga się z naderwanym mięśniem, ledwo biega, Łukasz Ptak cały tydzień nie trenował, podkręcona noga i tak można powiedzieć, nie byliśmy na 100% do tego meczu gotowi.


 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ R...
5 miesięcy temu ocena: 50%  2
Czy tańczące dziewczyny nie mogą mieć jakiejś polskiej nazwy.... Co to wogole jest clovers... żyjemy w Polsce i powinno się promować Polski język i nazwy A nie jakieś...wrrr
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sympatyków sportu
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
Pytanie do władz miasta dlaczego nas nie stać na takich jak chmielarz w koszykówce czy benuszak w piłce wstyd. PANIE ARKU PTAK LICZĘ NA PANA ŻE PAN ZDOŁA ZADANIU I ŚCIĄGNIE PIENIĄŻKI OD NASZYCH LOKALNYCH SPONSORÓW NA SPORT NA WYSOKIM POZIOMIE
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A