Kosz najlepszy w Inowrocławiu

Kosz najlepszy w Inowrocławiu - Zdjęcie główne

Drużyna Kosza zwyciężyła w XXI Turnieju Koszykówki Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia.

W finale ograła Domino Inowrocław, dominując od początku do końca. Trzecie miejsce zajęła Noteć, a czwarte – ŁKS Łódź. Przemysław Galewski wybrany został MVP turnieju, Alan Urbaniak okazał się najlepiej rzucającym za trzy punkty (łącznie 8 „trójek”), a nagrodę dla wyróżniającego się zawodnika w drużynie zgarnął dodatkowo Patryk Marek.

KOSZ PLESZEW – DOMINO INOWROCŁAW 82:57 (15:30, 13:17, 14:11, 15:24)

Kosz Pleszew: Przemysław Galewski – 22 (4), Patryk Marek – 19, Alan Urbaniak – 17 (3), Grzegorz Małecki – 9 (3), Michał Główka – 6 (1), Mateusz Zimny – 4, Rafał Kikowski – 2, Mikołaj Serbakowski – 2, Łukasz Ptak - 1