Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 LESZEK B

Kosz zrzucił kilkutonowy balast

› Sport i rekreacja 8 miesięcy temu    8.12.2018
Piotr Hain
komentarzy 8 ocen 0 / 0%
A A A

Kosz odniósł zwycięstwo po sześciu z rzędu porażkach, pokonując niewygodnych „od zawsze” rywali, jakim są Sudety Jelenia Góra. Po minach koszykarzy i trenera widać było, że zrzucili z siebie kilkutonowy balast, ciążący na nich od kilku tygodni.

Zaczęło się niemal tradycyjnie, czyli od kilkupunktowego prowadzenia naszej drużyny, w błyskawicznym tempie straconego. Kosz wygrywał 7:0, później 13:9, ale czternastopunktowy run Sudetów wyprowadził ich na prowadzenie 23:13. Rywale w tym okresie bezkarnie „dziurawili” kosz „trójkami”. Naszą drużynę „utrzymywali przy życiu” rozgrywający dobre zawody Mikołaj Spała i Mikołaj Serbakowski, co przypadkiem zapewne nie było, bo niedawno mieliśmy „Mikołajki”. W końcu nieźle zaczęła funkcjonować pleszewska obrona, strefa zrobiła się szczelna i w rezultacie w 34’ Kosz wyszedł na prowadzenie 52:51. Wkrótce za pięć przewinień parkiet opuścić musiał Łukasz Ptak, co wobec absencji innych wysokich graczy (nie zagrali Mateusz Zimny i Dominik Grudziński) nie nastrajało optymistycznie. Z konieczności musiał grać Przemysław Galewski, po którym widać było długą przerwę w grze, spowodowaną kontuzją. Na szczęście sprawy w swoje ręce wziął Grzegorz Małecki (ranking evaluation 33), który tylko w drugiej połowie zdobył 27 punktów, pięciokrotnie trafiając zza linii 6,75m. W 34’ nasz zespół wyszedł na dziesięciopunktowe prowadzenie 75:65 i tym razem przewagi nie roztrwonił. 

KOSZ PLESZEW – SUDETY JELENIA GÓRA 89:79 (13:20, 27:22, 25:19, 24:18)

Kosz Pleszew: Grzegorz Małecki – 30 (5), Mikołaj Spała – 20 (1), Mikołaj Serbakowski – 12 (2), Przemysław Galewski – 11 (1), Alan Urbaniak – 8, Łukasz Ptak – 6, Patryk Marek – 2, Rafał Kikowski – 0; najwięcej dla Sudetów: Łukasz Niesobski – 27 (2), Michał Kozak – 19 (4), Rafał Niesobski – 17 (3)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (8)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ michaś
  8 miesięcy temu 8
  kibiców coraz więcej ...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ trollek
  8 miesięcy temu ocena: 0%  7
  I co z tego, tyle pieniędzy wpakowane,
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ gregor
  8 miesięcy temu ocena: 100%  6
  Twoich ? A w co ?
  ~ M
  8 miesięcy temu ocena: 100%  5
  trollek, a ile to jest tyle pieniędzy?
  ~ michał2
  8 miesięcy temu ocena: 100%  4
  brawo drużyna, piękny popis Grzegorza Małeckiego w końcówce
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ story
  8 miesięcy temu ocena: 100%  3
  Czy Łukasz Ptak, to ten policjant ??, swoją drogą nie wiedziałem, że on tak w kosza gra.....w sumie kawał chłopa
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ M
  8 miesięcy temu 2
  To inny zawodnik
  ~ bibi
  8 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Brawo Panowie, najważniejsze, że drużyna potrafiła się podnieść w trudnym momencie. Swoją drogą po ostatnim przegranym meczu mieliśmy wysyp komentarzy etatowych stękaczy, a po wygranej cisza....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji