Koszykarski chrzest

Koszykarski chrzest - Zdjęcie główne

Przebudowana hala sportowa przy pleszewskiej "jedynce" przeszła koszykarski chrzest. Na inaugurację drużyna Open Florentyny pokonała AZS Politechnikę Częstochowską. Serb Dusan Radovic, który wreszcie zaprezentował się pleszewskiej publiczności, przez dwie pierwsze kwarty znacząco kręcił głową. Jego podopieczni, który byli zdecydowanymi faworytami dzisiejszej potyczki, nieco zawodzili. Zbyt dużo było było chaosu i niecelnych rzutów. W drugiej połowie zdecydowanie poprawili grę w obronie, co umożliwiło wyprowadzanie szybkiego ataku. W rezultacie mecz zakończył się wygraną Open Florentyny różnicą aż 24 punktów. Na parkiecie zaprezentowała się cała dwunastka graczy z Pleszewa i wszyscy punktowali! (ph)

OPEN FLORENTYNA PLESZEW - AZS POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA 76:52 (22:17, 13:11, 22:12, 19:12)

OPEN FLORENTYNA: Adam Kaczmarzyk - 17, Bartłomiej Czarkowski - 10, Marcin Ecka - 8, Paweł Stankiewicz - 7 (1), Rafał Kikowski - 7, Jakub Dryjański - 6, Sławomir Nowak - 6, Jakub Szymczak - 6 (1), Tomasz Zyber - 4, Piotr Gacek - 2, Bartosz Gawroński - 2, Marcin Spiralski - 1