Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 LESZEK B

Kto zostanie Pleszewianinem Roku? Za nami głosowanie!

› Aktualności 6 miesięcy temu    31.01.2019
Redakcja
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Głosowanie kapituły Pleszewianina Roku 2018

Pleszew. Znamy juz wyniki głosowania w plebiscycie Pleszewianin Roku 2018.

 

Przypomnijmy: dziesięć osób i instytucji walczyło o tytuł „Pleszewianin Roku 2018”? Na swojego kandydata można było głosować m.in. na naszym portalu – www.zpleszewa.pl oraz za pomocą kuponu, który drukowaliśmy w papierowym wydaniu „Życia”. 

I tak w naszym głosowaniu najlepszy okazał się Marcin Wegner, na którego ostatecznie oddano 100 głosów. Na drugim miejscu znalazł się Sławomir Moch (95 punktów) a na trzecim OSP w Pleszewie (67).

Wczoraj (30 stycznia) w pleszewskim Ratuszu odbyły się obrady kapituły i ostateczny wybór Pleszewianina Roku 2018 - zsumowane zostały głosy samych mieszkańców jak i kapituły.

ZOBACZ WIDEO:

 

Ogłoszenie ostatecznych wyników i wręczenie tytułu „Pleszewianin Roku 2018” zaplanowano na 8 lutego w kinie HEL - podczas spotkania noworocznego. Początek o 18.00. Poznamy wówczas także Biznesmena Roku – tytuł ten nadaje Pleszewska Izba Gospodarcza, Rolnika-Ogrodnika Roku - przyznawanego przez Powiatową Izbę Rolniczą w Pleszewie oraz Rzemieślnika Roku, którego wybiera Cech Rzemiosł Różnych w Pleszewie.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zawiedzion
6 miesięcy temu ocena: 100%  6
Dyshonor zostać Pleszewianinem Roku w formule wyboru, która obowiązuje od kilku lat.. Tytuł się przeżył i stał się badziewiem. Zastanówcie się organizatorzy nad jego dalszym losem.Żadnego w nim obiektywizmu, Plebiscyt stał się corocznym żródłem dochodu Zycia Pleszewa. Czy o to tylko chodzi ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ turbo dynamo men
6 miesięcy temu ocena: 100%  5
moim zdaniem na ten tytuł zasługują żule spod figury
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ALA
6 miesięcy temu ocena: 100%  4
A Irena już wie http://irenakuczynska.pl/mamy-... Kapituła wybrała Pleszewianina Roku 2018. Tytuł zdobyła Ewa Siekierska – jedna z liderek Pleszewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pleszewianin
6 miesięcy temu ocena: 100%  3
skoro znacie wyniki głosowania, to dlaczego ich nie publikujecie. Redakcjo - traktujecie nas internautów jak jak przedmioty i lekceważąco, ze nie powiem dosadniej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hp
6 miesięcy temu ocena: 100%  2
do anty: pod zdjęciem pisze: "Znamy już wyniki głosowania w plebiscycie Pleszewianin Roku 2018." W związku z tym pytam: kto pisze ten tekst, redakcja czy nieredakcja ? Skoro użyto słowo "znamy", to jednoznacznie wynika, że redakcja zna wynik.
~ anty
6 miesięcy temu ocena: 0%  1
a gdzie jest napisane że redakcja zna wyniki?kto przy normalnym rozumie nawet gdyby znał podałby przed sama imprezą? napisz do organizatorów oscarów grammy czy nobla z pewnością też je przyślą pleszewianinu