Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Kuczków. Bal karnawałowy w przedszkolu [FOTO]

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    12.02.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Archiwum przedszkola

W tłusty czwartek przedszkolaczki z placówki w Kuczkowie bawiły się na balu karnawałowym.

 

R E K L A M A

- Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Dlatego w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Drakulę, pielęgniarkę, myszkę Miki i kota, a niektóre dzieci było trudno rozpoznać – relacjonuje przedszkolanka Karolina Kupczyk.

 

I jak mówi w pierwszej kolejności dzieci miały okazję zapoznać się z tradycją tłustego czwartku, a następnie z tradycją organizowania balów karnawałowych. - W trakcie karnawałowych szaleństw dzieci częstowały się pączkami i faworkami przygotowanymi przez nasze kochane panie z kuchni, za co serdecznie im dziękujemy – mówią zgodnie nauczycielki Karolina Kupczyk oraz Jolanta Przybylska, organizatorki balu. I dodają. - Dziękujemy również dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A