Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Kup auto na raty

› Motoryzacja 9 miesięcy temu    13.08.2018
Artykuł gościnny
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

R E K L A M A

Coraz mocniej jesteśmy przekonani do tego, by dokonywać zakupów na raty. Szczególnie takich dość drogich jak samochód, mieszkanie, nowy sprzęt AGD czy RTV. Dzięki temu nie musimy pozbywać się gotówki, a jeśli nią nie dysponujemy, to nie zamykamy sobie drogi do posiadania nowego auta. Atrakcyjne kredyty i pożyczki stają się bardzo konkurencyjnie i bez problemu wybierzemy odpowiednią ofertę do naszych potrzeb i możliwości. Z zasady najczęściej spotkamy się w kredytami samochodowymi i gotówkowymi. I o ile te pierwsze będą atrakcyjniejsze przy zakupie nowego auta, o tyle pożyczki konsumenckie zdecydowanie łatwiej wziąć. Warto przy tym dokładnie sprawdzić, jakie oferty maja dla nas i banki, i firmy z innych sektorów finansowych oraz dealerzy, którzy mają dostęp do dedykowanych propozycji.

Kredyt samochodowy czy gotówkowy?

Popularny kredyt na auto to idealne wyjście dla wszystkich tych, którzy potrzebują dodatkowej gotówki na zakup samochodu. Spośród ofert banków, dealerów, instytucji finansowych bardzo łatwo znaleźć tę, która spełni nasze oczekiwania. Z założenia kredyt samochodowy jest tańszy niż gotówkowy i sprawdza się szczególnie w przypadku nowych lub "młodych" aut. Wynika to z faktu, że bank posiada bardzo dobre zabezpieczenie na wypadek braku spłaty i tym samym tego rodzaju pożyczka jest obarczona mniejszym ryzykiem. W przypadku zakupu starszych aut koszty związane z kredytem będą już zdecydowanie mniej atrakcyjne. Wtedy rozwiązaniem może być kredyt gotówkowy.

Kredyt na każdą okazję

Przed skorzystaniem z konkretnej propozycji warto przejrzeć ranking kredytów gotówkowych w www.lowcakredytow.pl, który pokaże nam atrakcyjne produkty bankowe i pozabankowe. Taka opcja może być niezwykle korzystna także wtedy, gdy planujemy zakup samochodu. Na starsze auto bank może nie udzielić kredytu specjalnego, ale przy gotówkowym nie będziemy musieli określać celu, na jaki przeznaczamy pieniądze.  W praktyce może się również okazać, że będzie to korzystniejsza oferta niż na przykład dedykowane bankowe propozycje. Warto pamiętać, oceniając zdolność kredytową oraz swoje możliwości, by wziąć pod uwagę dodatkowe koszty. Kredytodawca przy udzielaniu pożyczki na samochód będzie wymagać od nas ubezpieczenia AC. Jest to dość Duży wydatek szczególnie w przypadku aut starszych. Dlatego właśnie w tym przypadku bardziej konkurencyjny jest kredyt gotówkowy. Warto pamiętać również o tym, że ciekawą ofertę możemy otrzymać, gdy zagwarantujemy wkład własny oraz zdecydujemy się na krótki czas spłaty.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A