Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Kuźnia. "Śniadanie daje moc" [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 10 miesięcy temu    14.11.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. szkoła w Kuźni

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. To z niego czerpiemy energię. I właśnie dlatego w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kuźni od lat świętowany jest dzień pod hasłem „Śniadanie Daje Moc”.

 

R E K L A M A

- Dzięki wielkim sercom dobrych i życzliwych ludzi, udało się nam zorganizować wspaniałą “biesiadę śniadaniową” wspólną dla wszystkich dzieci, ich rodziców i pracowników! – relacjonuje Ewa Jabłońska, dyrektor szkoły.

 

A jak na biesiadę przystało, nie mogło zabraknąć pysznych produktów. - Wszyscy częstowaliśmy się wspaniałymi produktami spożywczymi „z najwyższej półki”: różnymi serami, masłem, mlekiem, szerokim wyborem wędlin, różnymi rodzajami pieczywa, warzywami, pysznymi świeżo wyciskanymi sokami, dżemami i miodem domowej produkcji, wodą mineralną i kawą zbożową – wylicza dyrektorka.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A