› Sport i rekreacja› Piłka nożna 3 miesiące temu    9.06.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Las zremisował z LKS-em Gorzyce Małe 2:2Las zremisował z LKS-em Gorzyce Małe 2:2 fot. P. Hain

Drugi z kolei remis odnotował Las Kuczków w rozgrywkach grupy I kaliskiej B-klasy. Tym razem podzielił się punktami z LKS-em Gorzyce Małe.

Do przerwy było 0:0, choć Las powinien prowadzić. Świetnej sytuacji nie wykorzystał jednak Karol Jachowicz. Krótko po przerwie kuczkowianie za sprawą uderzeń sprzed pola karnego Artura Marciniaka objęli prowadzenie 2:0, ale tej przewagi nie zdołali utrzymać. Pojedynek zakończył się remisem 2:2. Drużyna Mariusza Rybarczyka swój ostatni mecz stoczy w następną niedzielę w Chruszczynach.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.