Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Lato za Grosik. Dwa tygodnie półkolonii za nimi

› Aktualności ponad rok temu    21.07.2017
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Ewa Andersz-Wanat

Prawie 100 dzieci wzięło udział w pierwszym turnusie półkolonii "Lato za Grosik", organizowanych przez Stowarzyszenie "Lato z Solidarnością". W drugim - ponad 70.

R E K L A M A

Opłata była symboliczna: 50 zł za turnus ze śniadaniem i obiadem. Dzieci spotykały się w domu kultury, gdzie też spędzały czas w razie niepogody. Lecz generalnie czas spędzały na wycieczkach do straży, policji, banku, na place zabaw, basen, jeździły wąskotorówką. Codziennie też jadły pyszne obiady w stołówce ZSP nr 2.

CZYTAJ TAKŻE:

PÓŁKOLONIE W PARKU WODNYM PLANTY! ZDJĘCIA. KLIK

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ anty
ponad rok temu ocena: 0%  1
wolałbym żeby dzieci z opiekunami przychodzili choć na 5 min przed odjazdem kolejki do kowalewa a nie na minutę przed jadący kolejką jadą gdzieś dalej i mają pociągi o określonej godzinie i tamte pociągi na stacji nie będą czekały na opóźniony wąskotorowy, panienki opiekunki mogłyby te zadbać by dzieci nie przeszkadzały hałasem innym pasażerom , nie chodziły w czasie jazdy po pociągu, bo to niebezpieczne innych życzeń nie mam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A