Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Leasing otwiera wszystkie drzwi?

› Rolnictwo ponad rok temu    28.02.2016
Ksenia Pięta
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.com

Tylko dzięki modernizacji polskie gospodarstwa rolne będą mogły być konkurencyjne pod względem wydajności i jakości produkcji roślinnej i zwierzęcej. Każdy inwestujący w swój interes rolnik czy hodowca staje przed dylematem, w jaki sposób sfinansować potrzebne urządzenia.

Zobacz co kryje się pod angielskim słowem LEASING na www.wiescirolnicze.pl

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ córka rolnika
ponad rok temu 7
ja myśle że każdy tzw. mieszczuch pownienn obowiązkowo pracować trochę na wsi, żeby się dowiedział co to znaczy i zobaczył jak wygodnie żyje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hehe
ponad rok temu ocena: 47%  6
3...2...1....narzekania bambrów czas zacząć!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hihi
ponad rok temu ocena: 50%  5
Jedyny normalny bamber, który mówi jak jest, a nie narzeka. Pozostałych 99% to narzekacze, którzy swoje mają, gunwo spod siebie by zjedli, a za 5zł gotowi są zrobić wszystko (chytrość).
~ bamber
ponad rok temu ocena: 33%  4
Ja wziąłem w lesing dwa duże traktory i ładowarkę. Nie narzekam. Wygodnie się spłaca a sprzęt pracuje na siebie i zaczyna się zwracać. Namawiali mnie na zakup samochodu w tej formie ale kupiłem go za gotówkę bo samochód dla rolnika to nie narzędzie pracy jak w przypadku taksówkarza. Nie rozumiem na co tu narzekać. Jest dobrze.
~ xxl
ponad rok temu ocena: 55%  3
przy dzisiejszych cenach trzody,mleka.zboża kolejny leasing czy kredyt to nastepny gwóźdź do trumny już raz nam pierdzielili zebyś my produkowali wiecej mleka zebyś my byli konkuręcyjni po zniesieniu limitu i co zostało wysokie kary które płacimy i cena 1litra poniżej 1zł.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Michał
ponad rok temu 2
Jeżeli potrzebujesz do firmy nowy samochód, a nie chcesz się zadłużać postaw na wynajem długoterminowy. Firmy takie, jak np. Leasetake oferują nowe samochody na okres od 2 do 5 lat już od 350zł miesięcznie! Natomiast w przypadku maszyn nie pozostaje ci nic innego jak leasing. Średnie i duże przedsiębiorstwa sobie poradzą. Najgorzej mają ci najmniejsi, a pomocy od państwa żadnej :/
~ lol
ponad rok temu ocena: 33%  1
Zmienić pracę jak mawiał bronek komorowski. Tak wam go przecież brakuje. A PO PIS jeden diabeł dla mnie