› Sport i rekreacja 2 miesiące temu    10.02.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Siatkarki PSPS Libero Pleszew mają na swoim koncie pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi Młodziczek.

Wczoraj pokonały w hali sportowej przy ulicy Zielonej rywalki z KTPS-u Konin. Już pierwszy set przyniósł niewiarygodne emocje. Podopieczne trenera Artura Kukuły wygrywały 24:18, marnując sześć szans setowych. Koninianki doprowadziły do remisu, na szczęście dwie kolejne piłki wpadły na ich parkiet i to nasz zespól cieszył się z wygranego seta. W drugiej odsłonie rywalki były wyraźnie lepsze, za to tie-break znów padł łupem naszych. Było nerwowo, 11:9, po 11, 13:11, po 13, ale skończyło się sukcesem. Z Trójką Krotoszyn pleszewianki przegrały 0:2, choć tak nie musiało się stać. W pierwszym secie zwyciężały bowiem 24:16 i potrafiły tej partii nie wygrać. Libero z meczu na mecz spisuje się coraz lepiej, co napawa optymizmem przed kolejnym turniejem, który odbędzie się 23 lutego w Koninie.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.