Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Listwy Largus- Co je wyróżnia?

8 miesięcy temu    11.07.2018
Artykuł gościnny
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Listwy przypodłogowe to obowiązkowy element podczas wykańczania wnętrza. Pełnią one przede wszystkim funkcję estetyczną i kamuflują nierówne zakończenia podłóg przy krawędziach ścian. Coraz częściej ludzie odchodzą już od klasycznych, cienkich listew na rzecz nieco szerszych i bardziej efektywnych elementów. Dlaczego warto wybrać listwy Largus? Co wyróżnia listwy tej marki spośród produktów innych marek? Jakie rodzaje listew przypodłogowych dostępne są w ofercie firmy?

R E K L A M A


Co wyróżnia listwy marki Largus?

Każdy rodzaj posadzki wymaga odpowiedniego zakończenia. Nie ma znaczenia tutaj to, czy podłoga została wykonana z paneli, drewna, czy też pokryta jest wykładziną. Nieestetyczne dziury przy ścianach wyglądałyby wręcz fatalnie i psuły efekt każdego wnętrza. W przypadku położenia paneli bądź też drewna, konieczne jest pozostawienie przestrzeni zwanej szczeliną dylatacyjną. Dzięki listwom możliwe jest nie tylko zakrycie szczetnych wykończeń, ale również ochrona podłogi i jej stabilizacja.
Wysokiej klasy listwy MDF cieszą się coraz większą popularnością. Pochodzą one z materiałów będących pozostałością po obróbce drzewnej. Cechuje je niska cena i trwałość. Dodatkowo są też niezwykle proste w utrzymaniu czystości.


Na jakie listwy warto się zdecydować?

Oczywiście warto stawiać na produkty marki Largus, która od lat tworzy produkty dla najbardziej wymagających klientów. W ofercie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Cechuje je nie tylko najwyższa jakość, ale również najniższa cena na rynku. Są odporne na uszkodzenia i zabrudzenia, dzięki czemu mogą zdobić pomieszczenie przez lata bez żadnego uszczerbku. Mogą zostać wykorzystane w wielu pomieszczeniach domu i mieszkania.


Białe listwy MDF gładkie

To jedne z najchętniej kupowanych listew przez klientów. Dostępne są w wielu opcjach wysokości oraz głębokości. Klienci mogą wiec zadecydować, czy listwa ma odstawać od ściany nieco bardziej, czy też nie. Komponują się idealnie w każdym wnętrzu, niezależnie od tego, czy jest to pomieszczenie urządzone w stylu glamour, czy też w stylu skandynawskim. Pomimo iż listwy są widoczne, dodają pomieszczeniu uroku i nowoczesności, a zarazem świeżości. Większość produktów z tej serii została wykończona lakierowanymi wielowarstwowo lakierami poliuretanowymi, które zapewniają listwom długowieczność. Co więcej, powierzchnia listwy zabezpieczona została trójwarstwowym lakierowaniem, czyli izolacją, podkładem, nawierzchnią. Klienci mogą korzystać z wielu opcji kolorystycznych, aby całość pomieszczenia komponowała się perfekcyjnie. Listwy te cechują się również niezwykle szybkim montażem, który polega na przyklejeniu paneli z użyciem kleju montażowego.


Białe listwy MDF ze wzorem

Te modele dodają pomieszczeniu niesłychanej nonszalancji i elegancji. Delikatne rowki sprawiają, że same listwy pełnią funkcję ozdobną, gdyż przypominają sztukaterię. Idealnie komponować się będą w pomieszczeniach w stylu retro i vintage. Będą dopełnieniem antycznych mebli i dodatków z drewna. Wiele osób decyduje się również na umieszczenie ich w nowoczesnych loftach, gdyż mieszanie stylów staje się coraz popularniejsze. Utrzymanie czystości listew tego typu może być nieco utrudnione, jednak ich piękno wynagradza wszelkie trudy z tym związane. Oczywiście również te modele dostępne są w wersji wilgoci odpornej i mają różne wysokości i wersje kolorystyczne. Dodatkowo również zostały zabezpieczone lakierowanymi wielowarstwowo lakierami poliuretanowymi i trójwarstwowym systemem lakierowania. Zostały wykonane z płyty MDF, czyli płyty drewnopodobnej o średniej gęstości.
Przepięknie wyglądają zarówno przy ciemnych, jak i przy jasnych panelach. Listwy ty bardzo szybko doczy ci mo na wod z p ynem do mycia naczy . Bardzo d ugo zachowuj swój nieskazitelny ś ć ż ą ł ń ł ą kolor i perfekcyjny wygląd.


Białe listwy MDF wilgocioodporne

Spośród oferty marki Largus wymienić można wiele rodzajów listew wilgoci oodpornych w różnych wzorach i kolorach. Jest to bardziej właściwość danych listew, a nie ich rodzaj. Szczególnie zalecane są do budynków o wysokim poziomie wilgoci. Należy pamiętać, że wilgoć może pojawiać się nie tylko na ścianach, ale również na listwach, dlatego warto postawić na listwy wykonane z odpornych materiałów. Listwy te wykonane zostały z pływy MDF wilgoci oodpornej, czyli płyty drewnopodobnej o średniej gęstości i standardowym wylakierowaniu.


Białe ćwierćwałki MDF

Ćwierćwałki to listwy, które zyskały grono sympatyków dzięki swoim niewielkim rozmiarom, otworom na kable oraz frezach poprawiających mocowanie do ściany. Oczywiście tak, jak wszystkie inne listwy marki Largus, dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów ceniących nie tylko wytrzymałość, ale również styl i dobry smak. Oczywiście tradycyjnie już pokryte zostały trójwarstwową powłoką lakierniczą oraz zostały wykonane z płyty drewnopodobnej MDF o średniej gęstości. Dodatkowo dolna krawędź izolowana jest przeciw wilgoci, co sprawia, że jest to listwa dedykowana do budynków o dużej wilgoci. Montaż następuje z użyciem kleju montażowego.


Listwy MDF fornirowane dąb

Dębowe listwy cechują się dużą wytrzymałością i odcieniem dębu. To nieco bardziej tradycyjny rodzaj listwy, niż listwa biała. Kolor dębu jest ponadczasowy i uwielbiany przez klientów, dlatego firma Largus postanowiła wyjść im naprzeci. Listwy MDFzostały wykończone fornirem dębowym. Oczywiście głównym materiałem jest drewnopodobna pływa MDF o średniej gęstości.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A