LKS Gołuchów wygrał w Koźminie [ZDJĘCIA]

LKS Gołuchów wygrał w Koźminie [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

Drużyna LKS-u Gołuchów pokonała w Koźminie Białego Orła w meczu o mistrzostwo wielkopolskiej IV ligi.

W pierwszej połowie gołuchowianie dwukrotnie musieli gonić wynik i za każdym razem skutecznie. Już na początku błąd Kamila Melki wykorzystał Marcin Szymkowiak i gospodarze objęli prowadzenie. Wyrównał uderzeniem z przewrotki Krystian Benuszak. Gospodarze odzyskali prowadzenie już po dwóch minutach, a gola strzelił Jakub Szymkowiak. Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził głową Artur Brzuśkiewicz, dobijając piłkę uderzoną również głową przez Dawida Guźniczaka. Od 69' Białemu Orłowi przyszło grać w osłabieniu, bo czerwoną kartkę w konsekwencji dwóch żółtych obejrzał Jakub Szymkowiak. Miejscowych spotkał jeszcze jeden cios. Dziesięć minut później Grzegorz Kuś dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, Krystian Benuszak uprzedził obrońców i głową zapewnił LKS-owi komplet punktów. LKS wygrał z Białym Orłem 3:2.