Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AWOZNY A1

Lutynia. Potrzebna zamykana tablica - na urzędowe ogłoszenia

› Aktualności 4 miesiące temu    8.08.2019
Redakcja
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A

O nową tablicę informacyjną w Lutyni prosił sołtys tej wsi, Józef Balcer.

- Żeby ona była zamykana. Bo przychodzi dokument z urzędu, powieszam go, a za chwilę podjeżdża jakaś firma paszowa, zawiesza swój plakat i już tego nie widać - argumentował sołtys. Burmistrz Jarosław Pietrzak wyjaśniał, że kiedy tablice w wioskach były zamykane, mieszkańcy mieli pretensje, że mają one być ogólnodostępne. - Nie zdało to egzaminu - mówił włodarz. Sołtys Balcer prosił jednak, aby rozważyć, czy z 3 tablic w Lutyni jedna chociaż nie mogłaby być zamykana, właśnie na ważniejsze ogłoszenia.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ lysy
4 miesiące temu ocena: 86%  4
Panie Soltysie udzielałeś się jusz wszędzie kiedyś byłeś prezesem osp fabianów to nic się za twojej kadeci niedzialo .przepraszam wszyscy szłonkowie odeszli a teras gdy pan Ryszard S I Witalis P rozbójali osp to się nagle znalazłeś .zapisz się do niedawnego odświeżonego kgw w lutyni i może Panie Cię przyjmą
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ odp.
4 miesiące temu ocena: 89%  3
Co za bzdury, tablica zamykana czy nie zamykana. Sołtysie - podaj się do dymisji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lutynka
4 miesiące temu ocena: 89%  2
W Lutyni miał być zbiornik retencyjno rekreakcyjny na rzece Lutynia. Tego się domagajcie, bo to obiecali włodarze gminy . a Wy się pierdołami typu gablota
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prezes
3 miesiące temu ocena: 100%  1
Przy następnych wyborach Pan Pietrzak znów to obieca, znów obieca bloki i inne mżonki o których mówi od kilkunastu lat. Ludzie przejrzyście w końcu na oczy.