Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

LUXTORPEDA dała czadu na koniec TRATWY [ZDJĘCIA, VIDEO]

› Aktualności ponad rok temu    21.05.2017
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Ewa Andersz-Wanat

Zespół LUXTORPEDA zakończył FESTIWAL TRATWA. Trzy dni muzyki, warsztatów, wspólnych spotkań i modlitw. I to wszystko w Pleszewie.

Młodzież z całej diecezji od piątku zagościła w Pleszewie, a konkretnie w ZSP nr 1. Tam spali i tam uczestniczyli w warsztatach: rysunkowych, malarskich, tanecznych, dziennikarskich, baristycznych, aktorskich i kulinarnych. Ale najlepsze czekało ich wieczorami. Pod sceną ustawioną na placu przy "jedynce". Codzienne koncerty. Pierwszego dnia Buslav, drugiego Tratwa Music Project i trzeciego LUXTORPEDA. Gdy muzycy zagrali swój przebój "Autystyczny" młodzież szalała pod sceną, śpiewając razem z nimi: "Hej hej na pierwszy rzut oka, hej hej nie widać, że kocham, hej hej na pierwszy rzut oka, Nie widać, że cię kocham".

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A