LZS Kowalew ponownie najlepszy

LZS Kowalew ponownie najlepszy - Zdjęcie główne

Rozegrany w Kowalewie Piłkarski Turniej o Puchar Prezesa Stowarzyszenia LZS MiG Pleszew podsumował tegoroczne rozgrywki ligowe.

Na boisku w Kowalewie górą byli gospodarze, pokonując 2:1 LZS Janków i 1:0 LZS Suchorzew. Tym samym potwierdzili swą supremację, bo w lidze też byli najlepsi. W meczu o drugie miejsce jankowianie pokonali suchorzewian 2:1. Zabrakło tym razem Marszewa, który w regularnych rozgrywkach uczestniczył i zajął drugą pozycję. Wszystkie drużyny uhonorowane zostały pucharami i piłkami za ligowy start oraz pucharami za udział w zawodach podsumowujących sezon. Piłkami uhonorowani zostali najlepsi strzelcy – Łukasz Jarecki (LZS Suchorzew) i Maciej Kałużny (LZS Marszew). Obaj strzelili po 8 bramek. Trofea wręczyli prezes Stowarzyszenia Paweł Działoszyński i sekretarz Paweł Krusiewicz. Uczestnicy ugoszczeni zostali kiełbaską z grilla. Realizacja zadania dofinansowana została ze środków Miasta i Gminy Pleszew.