Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Marszew. Pogoda dopisała, przybyły tłumy! [ZDJĘCIA]

› Aktualności 2 miesiące temu    7.04.2019
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Ewa Andersz-Wanat

Piękna pogoda przyciągnęła prawdziwe tłumy na Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ w Marszewie.

Ludzi przybywali na targi już od rana. - Takiego tłumu już od godz. 9.00 się nie spodziewaliśmy - mówił nam jeden z kierujących ruchem przed wjazdem na teren targowy, Wszystkie parkingi były dosłownie zapchane po brzegi autami i autokarami.

Podobnie jak w poprzednich latach również w tym swoje produkty zaprezentowały firmy oferujące materiały budowlane i wykończeniowe, maszyny i sprzęt rolniczy, środki do produkcji rolnej, wyposażenie obiektów inwentarskich, usługi na rzecz rolnictwa i produkty bankowe.

Ekspozycję targową uzupełniły samochody osobowe, przydomowe oczyszczalnie ścieków i studnie głębinowe. Nieodłącznym elementem targów, jak co roku, jest kiermasz ogrodniczy z bogatą ofertą drzew i krzewów owocowych i ozdobnych oraz produktów z wikliny.

Swoje stoiska informacyjne mają również instytucje działające na rzecz rolnictwa: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Poznaniu, Wielkopolska Izba Rolnicza.

Nie brakowało też stoisk gastronomicznych, bud z zabawkami, ubraniami,, watą cukrową, lodami i wielu innych.

Targom towarzyszyły drzwi otwarte w marszewskim technikum rolniczym. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!