Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Mateusz Duczmal mistrzem świata!

› Sport i rekreacja› Sporty walki 8 miesięcy temu    14.05.2018
Piotr Hain
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Mateusz Duczmal odniósł spektakularny sukces.

R E K L A M A

Pleszewianin, trenujący od wielu miesięcy w Bad Company w angielskim Leeds, stanął do walki w Hadze z doświadczonym holenderskim kickbokserem Raymondem Bonte (102 zwycięstwa w 114 walkach), a stawką pojedynku był tytuł mistrza świata Global Fights w kategorii do 95 kg. Absolwent Zespołu Szkół Technicznych w Pleszewie zakończył pięciorundowy pojedynek zwycięstwem na punkty i wywalczył mistrzowski pas. – Mamy to. Zdobyłem tytuł zawodowego mistrza świata w K-1 na Gali Global Fights w Hadze. Wracam do Anglii z nowym, błyszczącym pasem, tak jak obiecałem. To była ciężka walka z twardym i doświadczonym zawodnikiem, ciężkie 5X3 min pełne akcji. Dobrze zrealizowałem taktykę i sięgnąłem po zwycięstwo, z czego jestem zadowolony. Dziękuję wszystkim za wsparcie, pomoc w przygotowaniach i dobre słowo – powiedział pleszewianin.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pl
8 miesięcy temu ocena: 100%  3
Gratulacje Mistrzu!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wtf??
8 miesięcy temu ocena: 33%  2
ale przecież on wraca do Anglii a nie do Pleszewa więc jaki to pleszewianin?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PPL
8 miesięcy temu ocena: 70%  1
dokładnie w Pleszewie byłby na kuroniówce ale robił u kotlarza na czarno po kilkanaście godzin na dobę i nie miałby czasu trenować. Ps. Gratulacje sukcesu.
R E K L A M A
R E K L A M A