Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pleszewska reprezentacja wraz z trenerem Jakubem WorsztynowiczemPleszewska reprezentacja wraz z trenerem Jakubem Worsztynowiczem

Pięcioosobowa reprezentacja UKS-u Taekwondo Pleszew wystartowała w zawodach Pucharu Polski rangi P1 w Olecku. Ich start zaowocował trzema medalami, a każdy z nich był w innym kolorze.

Bartosz Stephan zasygnalizował wysoką formę przed zbliżającymi się w Pleszewie (26-27 maja) Mistrzostwami Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. Zwyciężył w kyorugi do 63 kg i powrócił ze złotym medalem. Michalina Czerwińska zdobyła w rywalizacji kadetek do 59 kg srebrny krążek. Kamil Adamkiewicz, który rywalizował w grupie juniorów do 47 kg, zajął trzecią pozycję. W zawodach uczestniczyli też Szymon Richter i Patryk Tomczyk.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.