Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Medale w Pucharze Polski

› Sport i rekreacja› Sporty walki 8 miesięcy temu    12.05.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pleszewska reprezentacja wraz z trenerem Jakubem WorsztynowiczemPleszewska reprezentacja wraz z trenerem Jakubem Worsztynowiczem

Pięcioosobowa reprezentacja UKS-u Taekwondo Pleszew wystartowała w zawodach Pucharu Polski rangi P1 w Olecku. Ich start zaowocował trzema medalami, a każdy z nich był w innym kolorze.

R E K L A M A

Bartosz Stephan zasygnalizował wysoką formę przed zbliżającymi się w Pleszewie (26-27 maja) Mistrzostwami Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. Zwyciężył w kyorugi do 63 kg i powrócił ze złotym medalem. Michalina Czerwińska zdobyła w rywalizacji kadetek do 59 kg srebrny krążek. Kamil Adamkiewicz, który rywalizował w grupie juniorów do 47 kg, zajął trzecią pozycję. W zawodach uczestniczyli też Szymon Richter i Patryk Tomczyk.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A