Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Memoriał Kazimierza Krawczyka

› Sport i rekreacja› Piłka nożna ponad rok temu    5.02.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Najlepsze zespoły memoriałowego turnieju wraz z organizatoramiNajlepsze zespoły memoriałowego turnieju wraz z organizatorami fot. Czarni Dobrzyca

Rodzina i przyjaciele po raz kolejny uczcili pamięć Kazimierza Krawczyka, organizując i uczestnicząc w piłkarskim memoriale jego imienia.

R E K L A M A

Ś.p. Kazimierz Krawczyk przez znaczną część swojego życia związany był z drużyną piłkarską MLKS Czarni Dobrzyca. Pełnił m.in. funkcję klubowego wiceprezesa. Dziś już go nie ma wśród nas, ale pamięć ludzka trwa. Podobnie, jak przed rokiem, w ramach memoriału towarzyski mecz stoczyli oldboye Rolbudu Lubomierz i Czarnych Dobrzyca. Minimalnie lepsza była drużyna Michała Michalaka, która pokonała dobrzyczan 4:3. Odbył się także turniej, w którym zagrało pięć zespołów. Zwyciężyli ostatecznie Czarni Dobrzyca, a na kolejnych miejscach sklasyfikowano FC Broniszewice, Sław-Piek Jarocin, kibiców Czarnych i juniorów Czarnych. Uczestnicy uhonorowani zostali pamiątkowymi medalami, natomiast trzy najlepsze zespoły otrzymały puchary. Anna Prusak i Robert Krawczyk, czyli córka i syn patrona zawodów, wręczyli nagrody. Jednak nie to było najważniejsze. – Nie chodziło o trofea, ale o to, aby spotkać się i uczcić pamięć mojego taty – powiedziała Anna Prusak, kierowniczka Czarnych.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A