Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Mężczyzna zakleszczony w aucie

› Aktualności› Na sygnale 2 miesiące temu    15.04.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. OSP Dobrzyca

Polskie Olędry. Mężczyzna zakleszczony w aucie

- Jedna ranna osoba i rozbite auto – to efekt wypadku, do którego doszło w Polskich Olędrach – mówi asp. Mariusz Glapa, rzecznik prasowy KP PSP w Pleszewie. Osobowe auto uderzyło w przydrożne drzewo. - Ze zgłoszenia wynikało, że w środku rozbitego samochodu znajduje się poszkodowana osoba, do której dostęp jest utrudniony. Na miejsce tego zdarzenia zadysponowane zostały zastępy ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo – Gaśnicze w Pleszewie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrzycy oraz z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Jarocinie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Golinie – relacjonuje funkcjonariusz.

Tak też było. Rozbite auto i uwięziona osoba. - Za pomocą specjalistycznego sprzętu hydraulicznego strażacy wykonali dostęp do poszkodowanego mężczyzny, ewakuowali go ze zniszczonego pojazdu i przekazali przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego – mówi asp. Glapa. Dalsze działania straży pożarnej polegały na zneutralizowaniu i usunięciu wyciekających z rozbitego samochodu płynów eksploatacyjnych. Akcja ratownicza oraz usuwanie skutków wypadku trwała ponad godzinę, natomiast dokładne okoliczności tego zdarzenia ustala pleszewska policja.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!